2726
عنوان

علت پریود نشدن غیر حاملگی

867 بازدید | 14 پست

بچه ها ۴سال اقدامم علت خاصی نداره باردار نشدنم چون فقط یه لولم بسته است ولی با یکی هم میشه حامله شد حالا به هر حال الان ۹ روز ازموعدم میگذره روز ۵ رفتم ازمایش منفی بود ولی هنوز پریودنشدم چه علتهای دیگه ای میتونه داشته باشه 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید هورمونات بهم ریخته...شایدم زود رفتی برای آزمایش ایشالله که حامله ای عزیزم.

هیچ دارویی استفاده نکردم ک هورمونام بهم بریزه اجی خدا کنه خدا از دهنت بشنوه الان تو خونه بی بی دارم ولی میترسم بزارم منفی بشه دلم خیلی شکسته 😔

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
2728
در کل پریود دیر به دیر یا نامنظم میتونه از تنبلی تخمدان باشه

پریودام همیشه منظم بود هر ۲۵ روز ب ۲۵ روز فقط ماه قبل دوروز عقب انداختم این ماهم که ۹ روز 

پریودام همیشه منظم بود هر ۲۵ روز ب ۲۵ روز فقط ماه قبل دوروز عقب انداختم این ماهم که ۹ روز 

قرص خاصی مصرف نکردی؟چرک خشکنی مسکنی چیزی؟

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
کلا استرس نداشته باش.استرس پریودو عقب میندازه

جاریم دوقلو حامله است همش جلو چشم نازو نوازشای خانواده شوهرم ک بچه دوستن جلو چشم  همش حرص میخورم چرا من اینجوری شدم 

قرص خاصی مصرف نکردی؟چرک خشکنی مسکنی چیزی؟

هیچی من اصلا سرمم درد بگیره مسکن نمیخورم 

هیچ دارویی استفاده نکردم ک هورمونام بهم بریزه اجی خدا کنه خدا از دهنت بشنوه الان تو خونه بی بی دارم ...

استرس به خودت نده ایشالله که هرچی خیر باشه میشه منم سر حاملگیم زود ازمایش دادم منفی بود بعد چندروز بی بی برداشتم مثبت بود رفتم ازمایش دادم اونم مثبت بود

خدایا برای همه چیز ممنون تو بهترینی😍😍😍
استرس به خودت نده ایشالله که هرچی خیر باشه میشه منم سر حاملگیم زود ازمایش دادم منفی بود بعد چندروز ب ...

کاش منم همینطور بشه توروخدا دعام کنید ۳۸ سالمه 

ایشالله علی اصغر امام حسین خودش دامنتو سبز میکنه عزیزم منم برات دعا میکنم.

فدای مهربونیت خواهرم انشالله معجزه بشه 

عزیزم انشالله که بارداری 

انشالله با دعای شما دوستای گلم 

2706