2737
2734
عنوان

کودوم اسما طالع خوبی دارن؟

2241 بازدید | 114 پست

اسم دختر که طالع خیلی خوب داره پیشنهاد بدین؟

اسم خیلی روی سرنوشت تاثیر داره

برای خودم میخوام 

اسم الانم صباست 

19 سالمم هست

خودم بنظرم نگین خوبه طالعش کیمیا هم طالعش خوبه

شماچی؟

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم ولی برا ما لیلا زینب امید و آرزو فوق العاده زجر کشیدن تو زندگیاشون

برای ما هم لیلا و زینت خیلی طالعشون بد بود متاسفانه

2731
2738
الان که نگاه میکنم دور و بری هام هرچی مینا هست پولدار و خوش بخته

راس میگی ما هم یدونه مینا داریم فوق پولدار

زهرا بنظر من خوبه نسبت ب فاطمه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

برا ما زهرا ها همه خوشبختن

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
اگه دقت کرده باشی تو فیلمام هرچی لیلاعه واقعا زجر میکشن  زیاد براشون اتفاق بد پیش میاد

والا خواهر شوهر من لیلاس خیلی هم خوشبخته شوهرش عاشقشه خودشم خدایش خوبه

2706