2703
2553
عنوان

پوشک

239 بازدید | 27 پست

من الان نزدیک یک هفته است می‌خوام پسرموازپوشک بگیرم خودم ببرمش دستشویی جیش می‌کنه اما اصلاخبرنمیکنه و روزی چندبارلباسهاشو خیس می‌کنه سی و چهار ماهه هم هست دوماه مونده سه سالش بشه قبلا هم سه بار تلاش کردم نشد راهکاری دارید بدید که زودترجیشش روبگه 

هر سری میبرم دستشویی برچسب میچسبونه جایزه اصلیش هم تاب هستش ولی با این حال نمیگه ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 

یکبار برای همیشه باید میگرفتی چون دفه سومه میدونه اگه مقاومت کنه باز پوشکش میکنی از کشاوره کمک بگیر و اصلاااا دعواش نکن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

از پوشک گرفتن مرحله حساسیه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من وقتی بیدار میشد فوری میبردمش چند قطره آب میریختم ردی پاش شیر آب باز میزاشتم تا چند وقتم کلا هواسم بهش بود هرچند دقیقه یک بار ازش میپرسیدم کع حیش داری اینحوری یادت کرد

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
یکبار برای همیشه باید میگرفتی چون دفه سومه میدونه اگه مقاومت کنه باز پوشکش میکنی از کشاوره کمک بگیر ...

یک ماه هم بگذره عمرا پوشکش کنم دعواش هم نمیکنم همش تشویق و...

اون سه سری درحد یک روز بوده البته

هرچی آرزوی خوب مال تو 
مشکلت اینه هی شل کن وسفت کن داری.عزیزم دیگه شروع کردب به هیچ وجه دوباره پوشک نکن.

نه دیگه پوشکش نمیکنم تحت هیچ شرایطی فقط اینکه نمیگه اذیتم میکنه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2714
من وقتی بیدار میشد فوری میبردمش چند قطره آب میریختم ردی پاش شیر آب باز میزاشتم تا چند وقتم کلا هواسم ...

تموم این کارها و میکنم تا خودش چیزی رو نخواد متاسفانه انجام نمیده

هرچی آرزوی خوب مال تو 
براش لگن بذار .برچسب رو هر بار رو لگن بچسبون.شاید از دستشویی خوشش نمیاد.در صمن خودت باید ببریش .منتظ ...

رو لگن نمیشینه میشینه کناردستشویی 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

من چندتا چیز کوچیک مثل بادکنک و اسمارتیز و آدامس گرفته بودم

هربار بکیش رو میذاشتم تو دستشویی ودیجا قایم میکردم

بعد بهش میگفتم فرشته مهربون میاره

واسش شعر هم درست کرده بودیم

باهم میخوندیم و می رفتیم تو دستشویی

وقتی جیشش رو میکرد بلندش میکردم تا پیداش کنه

ده روز قشنگ اینکارو کردم تا یاد گرفت

بعد از ده روز یک روز درمیون بهش جایزه می دادم

بعدش از بیست روز دیگه قطعش کردم

اونم کامل یاد گرفت

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
تموم این کارها و میکنم تا خودش چیزی رو نخواد متاسفانه انجام نمیده

وای دختر منم مقاومت میکنه،با اینکه بهش جایزه میدمو تشویقش میکنم،دیروز از 11صبح تا 5عصر درگیرش بودم هرچی بردم دستشویی تو حمام بازی هیچ کاری نکرد،یهو عصری دستشو گزاشت رو دلش با جیغ و گریه پی پی کرد بعدم پرید بغلم ک میترسم و کلی گریه😆😖

2706