2737
2734

سلام. من تو مرحله امادگی قبل اقدام هستم میخوام‌با توجه به نظرتون یه دکتر خوب پیدا کنم هم واسه تست پاپ اسمیر هم اینکه تا اخر تحت نظرش باشم.لطف کنید تجربه هاتون رو در اختیارم‌بزارید. اسامی ۴ پزشکی که تعریفشون رو شنیدم میزارم به جز اونا هم‌نظری داشتین‌بگین.ترجیحا خانم باشه.

تعداد رای : 1
نظرسنجی
خانم مهتاب کریمی
0
0%
خانم زینب نظری
0
0%
خانم رفعت بنافتی
0
0%
خانم شیده نصری
1
100%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت پیش کدوم دکتر رفتی عزیزم.اقوام همسرم همه پیش فروزان رفتن چون مرد هست دوست ندارم برم

من تهرانم.

پیش دکتر کتابی بیمارستان مهر رفتم. به خاطر ساعت کاریم نشد اونجا برم. 

رفتم بیمارستان خاتم الانبیا . پیش دکتر زارعیان. عالیه.

2728

دكتر بنافتي براي بارداري هاي معمول مناسب هست

كلا دستش سبكه و مسوليت پذيره

ولي اگه براي نازايي ميخواي، از بين اين چهار تا مهتاب كريمي خوب هست

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738
دكتر بنافتي براي بارداري هاي معمول مناسب هست كلا دستش سبكه و مسوليت پذيره ولي اگه براي نازايي ميخو ...

چون هنوز اقدام نکردم نمیدونم مشکلی هست یا نه. ولی پریودم منظمه ۲۸ روزه هست سابقه تنبلی و کیست و عفونت هم‌نداشتم

منم چون ساروی نیستم هیچ شناختی ندارم .ادرسشم میدونی

خیابون قارن.فکر کنم قارن کلینیک۰۱۱۳۳۳۲۹۷۳۲شماره مطبش.

هم نوبت دهیش خوبه هم یه ربع ۲۰ دیقه برای ویزیتت وقت میزاره

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
چون هنوز اقدام نکردم نمیدونم مشکلی هست یا نه. ولی پریودم منظمه ۲۸ روزه هست سابقه تنبلی و کیست و عفون ...

ان شاالله زودتر به خواستتون برسيد 

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2706