2733
2734
عنوان

طرز تهیه مربای سیب رو بهم میگید؟؟

135 بازدید | 15 پست

1کیلو سیب دارم میخام مرباش کنم طرز تهیشو یاد میدید

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکر رو با اب بجوشون اخرای کار سیب خرد شده رو بهش اضافه کن اگه دوست داری کمی هل هم بزن یه قاشق آبلیمو هم بزن  اخرای کار

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
شکر رو با اب بجوشون اخرای کار سیب خرد شده رو بهش اضافه کن اگه دوست داری کمی هل هم بزن یه قاشق آبلیمو ...

چقد شکر چقد اب قاطی کنم؟

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2738
یه سر بزن سایت دونفره عزیزم من امروز مربای پسته درست کردم با دستورش 

به به ژن خوبی شما😄

چقد شکر چقد اب قاطی کنم؟

شکر برابر سیب اب برای یک کیلو دو لیوان کافیه اگه دوست داری بجای هل گلاب بزن زعفران هم بزنی دم کرده خوبه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اول بگو خیار گوجه تورپ یعنی چی

یعنی خیار و گوجه و ترب

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
اول بگو خیار گوجه تورپ یعنی چی

یعنی خیار گوجه تورب ک تو سبزی هست اون

2706