2726
عنوان

بچه درس خونا

84 بازدید | 9 پست

سلام 

اونایی که  دانشگاه های خوب و رشته های عالی قبول شدن تو مقطع لیسانس و فوق لیسانس چقد درس خوندن ، چند ساعت ، چند ماه ، هر مطلب رو چند بار خوندن ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی خوندم واقعا☹ هر دو مقطعم دانشگاه تهران رتبه کارشناسیم ۵۰۰ ولی چه فایده اونایی که کنتر خو ...

خب درسته  .‌

ولی می تونم بپرسم چقد درس خوندین و چند بار هر مطلب رو تکرار میکردین ، چند ساعت و چند ماه

2728
خب درسته  .‌ ولی می تونم بپرسم چقد درس خوندین و چند بار هر مطلب رو تکرار میکردین ، چند ساعت و ...

من برای کنکور کارشناسی یکسال درس خوندم

روزی ۵ تا ۱۲ ساعت

خیلی زیاااد تکرار می کردم

بعد از خوندن هر مبحث تستاشو میزدم این باعث میشد تو ذهنم تثبیت بشه، من رشتم انسانی بود، فک کنم کتاب روانشناسی رو بیش از ۱۰ بار خوندم، کنکور هم ۹۷ درصد زدم روانشناسی رو اون یه سوال هم علت داشت غلط زدم

یکسال نه مهمونی نه عروسی، ولی با لذت درس خوندم با همه ی وجودم می خواستم به نتیجه برسم

از درس خوندن لذت میبردم

البته من مال کنکور سال ۸۳ هستم

الان فک کنم نصف تلاش من هم به نتیجه میرسه

اون زمان بیشترین داوطلبان مال رشته انسانی بود

جمعیت کنکوری خیلی زیاد بود

الان اینجوری نیست ولی

من برای کنکور کارشناسی یکسال درس خوندم روزی ۵ تا ۱۲ ساعت خیلی زیاااد تکرار می کردم بعد از خوندن ه ...

خیلی خیلی مممنون عزیز ....واقعا کمک بزرگی بهم کردی ...ان شاءالله همیشه موفق باشی و به خواسته های دلت برسی ❤❤❤❤❤

چطور ؟؟

من واسه کارشناسی خودمو کشتم معدلمم بالا بود ضریب هوشیمم ۱۸۱ اما سال اول نتیجه نگرفتم سال دومم به زور اما واسه ارشد چند ماه روزی دو ساعت وقت گذاشتم بی خیال بودم همه دانشگاههای تهران قبول شدم به نظرم یه سیستم خرتوخر دارن 

رشته ریاضیم