2703
2553

سلام . 

امروز با یه تاپیک دیگه در خدمتونم خواهرا ... 

خانومای با سلیقه 

امروز میخوام یک سری روش های کاربردی و کم هزینه رو بهتون بگم 

که میتونه خونتونو خوشگل تر کنه 

امیدوارم استفاده کنید خانومای خونه !!!

صبور باشید یا تاپیک رو ذخیره کنید تا بعدا بخونید 👇

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

✔ با استفاده از گلدون روی میزها یا حتی کابینت های آشپزخونه ، محیط خونه رو با طراوت کنید : 

میتونید از گلدون های کوچیک و رنگی استفاده کنید 

خود من ۳ تا گلدون روی کابینت گذاشتم که به ترتیب سبز ، سفید ، سبز هستند !!!!

دو تا گلدون سفید وکوچولوی کاکتوس هم روی فر گذاشتم ...

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2714
✔ با استفاده از گلدون روی میزها یا حتی کابینت های آشپزخونه ، محیط خونه رو با طراوت کنید :  ...

من گلدون زیاد دارم همه هم قشنگه اما گذاشتم تو بالکن احساس میکنم خونه شلوغ میشه  با گلدون 

شلفم هم خالیه 

🥰😍😍😉🙃

✔ آینه کاری روی دیوار : 

یک دیوار پذیرایی رو پر از آینه های شکسته و تیکه تیکه کنید 

آینه های تیکه تیکه رو میتونید به شکل قلب یا دایره یا بی شکل و درهم کنار هم بچسبونید 

خیلی جلوه ی خوبی به پذیراییتون میده و باعث روشن شدن فضای پذیراییتون میشه با انعکاس نور ...

2706