1421
1389

سلام . 

امروز با یه تاپیک دیگه در خدمتونم خواهرا ... 

خانومای با سلیقه 

امروز میخوام یک سری روش های کاربردی و کم هزینه رو بهتون بگم 

که میتونه خونتونو خوشگل تر کنه 

امیدوارم استفاده کنید خانومای خونه !!!

صبور باشید یا تاپیک رو ذخیره کنید تا بعدا بخونید 👇

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

پس لایک کن 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔

✔ با استفاده از گلدون روی میزها یا حتی کابینت های آشپزخونه ، محیط خونه رو با طراوت کنید : 

میتونید از گلدون های کوچیک و رنگی استفاده کنید 

خود من ۳ تا گلدون روی کابینت گذاشتم که به ترتیب سبز ، سفید ، سبز هستند !!!!

دو تا گلدون سفید وکوچولوی کاکتوس هم روی فر گذاشتم ...

دلبر و دلدار تویی همسر عزیزم 😙                                       🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
✔ با استفاده از گلدون روی میزها یا حتی کابینت های آشپزخونه ، محیط خونه رو با طراوت کنید :  ...

من گلدون زیاد دارم همه هم قشنگه اما گذاشتم تو بالکن احساس میکنم خونه شلوغ میشه  با گلدون 

شلفم هم خالیه 

کاش دلبستگی نبود به هیچکس و هیچ چیز 😢
1444

منم لایک کنید

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

✔ آینه کاری روی دیوار : 

یک دیوار پذیرایی رو پر از آینه های شکسته و تیکه تیکه کنید 

آینه های تیکه تیکه رو میتونید به شکل قلب یا دایره یا بی شکل و درهم کنار هم بچسبونید 

خیلی جلوه ی خوبی به پذیراییتون میده و باعث روشن شدن فضای پذیراییتون میشه با انعکاس نور ...

1396

✔ نصب قفسه ی کتاب : 

جای اینکه بوفه های بزرگ و پر از ظرف و ظروف داشته باشید ، میتونید با استفاده از چوب ، یک کتابخونه ی کوچک درست کنید و تووش کتاب های خوب رو بچینید ...

چوب ها رو رنگ کنید تا خوشگل تر باشن ...

🔰 توی کتابخونه هم میتونید از گلدون های خیلی کوچیک رنگی استفاده کنید 

✔ قاب عکس های کوچک و بزرگ : 

یک بخشی از دیوار پذیرایی رو پر کنید از قاب عکس های ساده ی کوچیک و بزرگ از عکس های خاطره انگیز خودتون و همسرتون یا بچه هاتون در طبیعت یا مسافرت ...

🔰 سعی کنید که از قاب عکس ها در اندازه های متفاوت استفاده کنید و اون ها رو دَرهم روی دیوار نصب کنید 

اگر روی دیوار دوست نداشتید ، میتونید از قاب عکس های پایه دار استفاده کنید و یک میز گرد و کوچک گوشه ی حال بزارید رو قاب عکس ها رو بچینید رووش 

✔ نصب پرده های ساده و توری : 

پرده های کلفت و ضمخت باعث میشن در طول روز ، نور کافی به خونه نرسه و خونه تاریک باشه 

میتونید از پرده های سفید توری استفاده کنید و زیرش پرده ی ساده ی سفید بزنید که وقتی شب شد پرده ی سفید زیری رو بکشید تا داخل خونه دیده نشه ولی در طول روز همون پرده ی توری کافیه تا توی خونه حسابی روشن باشه 👌

✔ با شمع های رنگی و کوچیک خونه رو زیبا کنید : 

می‌توانید چند عدد شمع را داخل شیشه‌های خالی مربا قرار دهید و این شیشه‌ها را در جاهای مختلف خانه قرار دهید. با این کار فضای‌ خانه را رمانتیک خواهید کرد...

1331