عنوان

بچها بنظرتون خنده دار نیس؟؟

68 بازدید | 12 پست

من تا الن پشت ماشین نشستم و رانندگی بلد نیسم هیچیییی امروز اولین جلسه عملی اموزش رانندگیمه میترسم مربی بهم بخنده ؟؟ چیکار کنم 

جلسه اول معمولا چیکار میکنن؟؟

🖤

سه بار نفس عمیق بکش واز تجربه ای که بدست میاری لڐت ببر!معمولا اولین روز خاطره سازه وتا همیشه یادت میمونه پس کاری کن لبات خندون باشه😊

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اولین جلسه چیا یاد میده ؟؟ چجوریه 

اول سطحتو میسنجه ببینه  فرمون ودنده و ترمز کلاچ وگاز رو تشخیص نیدی یا از صفر سروع میکنی😹

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
اولین جلسه چیا یاد میده ؟؟ چجوریه 

کدوم پدال برا چیه فرمون رو چطور بگیری ،البته قبلش تنظیم صندلی ،کمربند ،اینه ها ،و..بعد با آرامش بهت میگه راه بیفت وخودش کمک می‌کنه اصلا نترس 

من هیچی بلد نیسممممم ینی هیچیاااا میترسم بهم بخنده وای استرس دارم

من هیجی بلد نیستم خوب بخنده اون عادیه براش شما هم در حال اموزشی داری میری که یاد بگیری دیییگه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲