1345
1363
عنوان

بچها بنظرتون خنده دار نیس؟؟

64 بازدید | 12 پست

من تا الن پشت ماشین نشستم و رانندگی بلد نیسم هیچیییی امروز اولین جلسه عملی اموزش رانندگیمه میترسم مربی بهم بخنده ؟؟ چیکار کنم 

جلسه اول معمولا چیکار میکنن؟؟

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

سه بار نفس عمیق بکش واز تجربه ای که بدست میاری لڐت ببر!معمولا اولین روز خاطره سازه وتا همیشه یادت میمونه پس کاری کن لبات خندون باشه😊

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

سه بار نفس عمیق بکش واز تجربه ای که بدست میاری لڐت ببر!معمولا اولین روز خاطره سازه وتا همیشه یادت می ...

اولین جلسه چیا یاد میده ؟؟ چجوریه 

1379
سلام اصلا فک نکن ،منم اینجوری بودم وقتی رفتی می‌پرسه رانندگی کردی یا نه ،تو میگی نه بعدتمام اصولی که ...

مرسی عزیزم

پس کلا از اول یاد میده خداروشکررررر

اول سطحتو میسنجه ببینه  فرمون ودنده و ترمز کلاچ وگاز رو تشخیص نیدی یا از صفر سروع میکنی😹

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

کدوم پدال برا چیه فرمون رو چطور بگیری ،البته قبلش تنظیم صندلی ،کمربند ،اینه ها ،و..بعد با آرامش بهت میگه راه بیفت وخودش کمک می‌کنه اصلا نترس 

1376
من هیچی بلد نیسممممم ینی هیچیاااا میترسم بهم بخنده وای استرس دارم

من هیجی بلد نیستم خوب بخنده اون عادیه براش شما هم در حال اموزشی داری میری که یاد بگیری دیییگه

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞