2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره قرص ال دی هورمونها رو بهم میریزه و باعث نفخ و دل پیچه میشه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
اره قرص ال دی هورمونها رو بهم میریزه و باعث نفخ و دل پیچه میشه

یعنی دیگه نخورم 

من 7 سال هست که درد زیر شکم دارم 7 روز درماه که 4 روز قبل از پریودم هست دکتری توی تهران نیست که تا الان پیشش نرفته باشم دلیل ددرد من کاملا نامشخص هست چند وقت پیش به پیشنهاد دکتر الماسی دکتر کلینیک این سایت به کلینیک ابن سینا رفتم دردهای مزمن لگنی واندومتریوز که خدارو شکر اندم نداشتم وبازهم هیچ دلیلی برای ددرد من کشف نشد فقط دکتر دو بسته ال دی داد گفت بخور شروع به مصرف ال دی کردم الان زیر شکمم هم سمت چپ هم سمت راست احساس درد میکنم دیگه واقعا حوصله دکتر ندارم صرف نظر از هزینه های بالا واقعا برام بار روحی بدی داره 

فقط لطف خدا
2738

اگه اذیت میشی نخور. یه دکتر خوب میشناسم میخوای معرفی کنم؟

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

[QUOTE=103567379]شما پيش ي روانپزشك برو دردهاي بي دليل بعضي اوقات از بيماري روحي سرچشمه ميگيره[/QUاره رفتم ولی دردهای من قاعده مند هستند 7 روز درماه 4 روز قبل از پریود ویهو محو میشوند دردهای روانی گاهی با استرس افزایش کاهی کاهش پیدا میکنه

فقط لطف خدا

[QUOTE=103567379]شما پيش ي روانپزشك برو دردهاي بي دليل بعضي اوقات از بيماري روحي سرچشمه ميگيره[/QUاره رفتم ولی دردهای من قاعده مند هستند 7 روز درماه 4 روز قبل از پریود ویهو محو میشوند دردهای روانی گاهی با استرس افزایش کاهی کاهش پیدا میکنه

فقط لطف خدا
2706