2726
عنوان

جهان بعد مرگ

6146 بازدید | 54 پست

به نظر تون دنیای بعد مرگ چطور یه منظورم اینه دیگه تو اون دنیا مرگی نیست خیلی سوال هست تو ذهنم و میدونم که اطلاعات کم هست به نظر تون میشه پروردگار تو اون دنیا دید کسایی که مطالعه در این مورد دارن لطفا بیان ممنون

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم خیلی برام سواله مثلا اون دنیا چجوریه چجوری زندگی میکنیم میخابیم شب روز هس؟چی میشه اونجام نت باشه من نمیتونم از نت دل بکنممم😭😭😭😭

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728

هیچکس تا حالا خدارو ندیده و نمیبینه

چون اصلا برای ما قابل درک نیست

و اینکه اون دنیا مرگی وجود نداره وجاویده،این دنیا فانیه

به تعدادآدمهایروی کره ی خاکی،تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!!پس این را بپذیر:کسی که تفکرش باتو متفاوت است انسان دیگریست....

جهان بعد مرگ یعنی......نمیدونم😶🚷

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

روح با مرگ به عالم دیگه ای به نام برزخ منتقل میشه تا زمان قیامت،روز قیامت تمام موجودات جمع میشند برای حسابرسی اعمال و تا ابد در بهشت یا جهنم خواهند ماند

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

سلام دوستان، من یک تاپیک دارم در این مورد،. اگر دوست داشتید بیایید اونجا 

سلام، این تاپیک شامل تجربه مرگ آقای زمانی قلعه هست که در 26 سالگی 32 دقیقه مرده و مرگ رو تجربه کردن و اون دنیا و مراحل مرگ رو دیدن. چندین تجربه از دوستان نی نی سایت هم هست، عمیق ترین و با جزئیات ترین تجربه ها در صفحه 7 و صفحه 15 هست البته از انتهای صفحه اول، تجارب ایرانی و خارجی هستن ولی خوب این دوتا از ههمه جزئیاتش بیشتره. از کسانی که عزیز سفرکرده ای دارن و از داغ و دوری عزیزشون رنج می برن خواهش می کنم حتما حتما صفحات 7و 8 رو تا انتها با دقت بخونن خیلی کمکشون می کنه. 

(علت اینکه این تاپیک رو تکرار میکنم اینه که تاجای ممکن این مطالب رو بین مردم نشر بدم تا افراد بیشتری از این واقعیت ها با خبر بشن و کسانی هم که از داغ عزیزی رنج می برن با خوندن اونا تسکین پیدا کنن. شما دوست عزیز هم اگر تجربه مشابهی داری اگر دوست داشتی تعریف کن)،👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2966111/سلام-ازهمه-دوستای-گلم-که-از-داغ-عزیزشون-دارن-رنج-می?page=7

خدا رحم کنه 😔یعنی خدا عذابمون میکنه😓

عزیزم هرکسی به اندازه گناهانش عذاب میبینه

قرار نیست کسی که کاملا محجبه ودرعین حال اهل غیبت نیست و نمازاشو خونده

با کسی که مثلا خیانت کرده و با نامحرم بوده و ترک صلات کرده تو یه مقطع باشن که فدات شم

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
سلام دوستان، من یک تاپیک دارم در این مورد،. اگر دوست داشتید بیایید اونجا  سلام، این تاپیک شام ...

این آقای زمانی کیه؟؟؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
وای منم خیلی برام سواله مثلا اون دنیا چجوریه چجوری زندگی میکنیم میخابیم شب روز هس؟چی میشه اونجا ...

وقای مردی فرشتگان میان سراغت مونده به گناهات تاچندسال سوالا تموم شه اونایی که گناه ندارن مثلا۵۰سال طول میکشه وای بحال ما بعدشم منظرقیامت واخرت جهنم وبهشت

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706