1464
1411

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473

سلام ما تو رسممون اینه داماد برمیداره ... (شیرازی ام) 

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
پدر داماد

شاباش دوماد مال پدر دوماد،میشه.

حالا اگه پدرش هیچ کاری نکرده ،از قبل ب پدره میگه ک شاباشا مال خودمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل انتظار چیز مزخرفیه!انتظار محبت! انتظار شاگرد اول بودن! انتظار قبولی تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد! انتظار احترام! انتظار بچه دار شدن! انتظار بدنیا اومدن بچه ات! انتظار سالم بودن بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه ات! انتظار محبت از طرف بچه ات! انتظار شاگرد اول شدن بچه ات! انتظار قبولی  بچه ات تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد یا یک زن نجیب واسه بچه ات! انتظار احترام همه ب بچه ات! انتظار بچه دار شدن بچه ات ! انتظار بدنیا اومدن بچه بچه ات! انتظار سالم بودن بچه  بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه بچه ات! انتظار محبت از طرف  بچه بچه ات! انتظار تمومی نداره.... انتظارای که خدا وایساده اون بالا، ب غرغر کردن و نق زدن و قهر کردن بنده اش میخنده....چون میدونه تهش واسش خیر پیش،میاد صبر میکنه ب زبون کجی بنده اش...خوبه عجله نکنیم ولی انگار نمیشه😉
1334

مال ما پدر داماد برمیداره اگرم دوست داشت میده به داماد 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…
1403

خود داماد 

به نظرم همه کادوها باید برسه به عروس و دوماد هر چی هم خرج کرده باشن پدر و مادر عروس و دوماد 

بابای من که یه ریال خرج نکرد نصف کادوهای عروسیمو برداست نمیبخشمشون

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

ما تو همه عروسیها شاباش مال داماده.الا عروسی ما که پدرش برداشت بخدا یه هزاری هم کمکمون نکرد.کوفتشون بشه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤در انتظار انومالی...💃💁

ما کلا شاباش و پاتختیو داماد برمیداره

چ خرج داده باشه،چ نداده باشه

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
گفتن پدر داماد گفتم اخه چرا داماد خودش داره خرج میده

خب اگرداماد خرج داده که خودش برمیداره ماکه توفامیلامون همه دامادا خرج عروسیشونو پدرشون داد خودشون فقط خونه خریدن و چندتا تیکه ازجهیزیه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…
1508