2410
2553
عنوان

جواب آزمایش سلفریم اومد❤

282 بازدید | 18 پست

سلام خانما خیلی خوشحاااااالم بالاخره بعد بیست روز انتظار و خودخوری کردن و فکرای بد به سرم زدن که خدای نکرده زبونم لال بچه ام و بندازه داشت دیووونم میکرد و نابود شده بودم الان زنگ زدن از آزمایشگاه و گفتن جواب اومده و همه چی نرماله ....

وای خدایااااا شکرت ...

خانمایی که مث منن و خواستم بگم خودتون و نی نی تون رو اذیت نکنین ...

دوستتون دارم 😚😚❤❤❤

خدا جون شکرت چقدر خوشحاااااالم 

شکر شکر ششششششکککککککر 😘

🤗🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بسلامتی عزیزم حالا میتونی در جواب شوهرت بگی که دیدی ادم هست این همه پول خرجش کردی ! بگو اسم ایلیا هم برازندش هست 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
2714
من 26ام از دادم اونم سلفری منتظر جوابم خیلی استرس اوره ازمایشگاه دنا کسی بوده رفته باشه

استرس نده ب خودت همه کستیی ک میشناسم سلفری دادن و نی نی شون سالم بوده نمیدونم فقط این خطاهای ازمایشی چیه میدن بهمون !!!!!

من آزمایشگاه پارسه رفتم دنارد نمیدونم 

🤗🤗🤗
عزیز تو رو خدا تو سلفری ریسکتون چند زده بود من دارم سکته میکنم مغز درد گرفتم 

عزیزم یک در ۱۵۰۰ بود . هیچی نیس خدارو شکر پسرم الان بغلمه و داره ماما ب ب میکنه و سالمه سالمه تازه باهوش تر و زرنگ تر از هم سن و سالای خودشه طوری که پنج ماهگی چهار دست و پا رف . اصلا ب هیچ عنوان استرس بخودت نده صد در صد هیچ چیزیش نیس نی نیت سالمه سالمه ایشالا ب زودی خبر خوش بهمون بدی قشنگم 😘😘😘 

حتی یک درصدم استرس داشته باشی ب اون نی نی میزه بعد دنیا اومدنش ادیتت میکنه ها😂😂 منم گردن درد گرفته بودم دستام تا یه هفته خشک شده بود نمیتونسم گردن و دستم رو تکون بدم و پسرم با اینکه توو هفته ۴۰ دنیا اومد خواب نداشت رفلاکسم گرف همش بی قرار بود 

🤗🤗🤗
عزیزم یک در ۱۵۰۰ بود . هیچی نیس خدارو شکر پسرم الان بغلمه و داره ماما ب ب میکنه و سالمه سالمه تازه ب ...

خدا حفظتون کنه که جواب منو دادید واسه من یک به ۶۰۰۰ اینقدر گریه کردم گفتم باز برم آمینو بدم طفلی این بچه که این همه بهش اضطراب دادم خدا منو ببخشه با قلب پاکتون برام دعا کنید من خیلی سختی کشیدم غریبم بجز شوهرمم به هیچ کی نگفتم همش میریزم تو خودم برام دعا کنید ایشاله نی نی شمارم خدا حفظ کنه بزرگشدنشو ببینی به امید خدا 

خدا حفظتون کنه که جواب منو دادید واسه من یک به ۶۰۰۰ اینقدر گریه کردم گفتم باز برم آمینو بدم طفلی این ...

الهی قربونت برم کاملا درکت میکنم اوه برا تو که ۱ ب ۶ هزاره دیگه اصلا اصلا نگرانی نداره . آمینو نده ب نظرم سلفری بدی بهتره هردوتون اذیت نمیشید یه آزمایش خون از مادره میگیرن .

امینو سوزن میزنن از آب گردن کوچولوتون میگیرن 

🤗🤗🤗
2706