2737
2739

سلام خانم های گل.

لطفا تو خیابون و پارک و.... که بچه هاتونو میبرید خیلی خیلی مراقبشون باشین. صبح خبر فوت یه پسر بچه ۲سال و نیمه از اقوام رو شنیدیم تو خیابون تصادف کرده و.... از صبح فقط گریه کردم. خواهش میکنم مراقب باشین بچه ها تو این سن خیلی شیطونن و واقعا چیزی رو متوجه نمیشن و حرف گوش نمیدن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز پیش هم توی مسیر جنگل گلستان یه بچه تصادف کرد متاسفانه فوت شد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

چقدر سخت و تلخ 

والا بچه ها رو فقط باید خدا حفظ کنه 

وگرنه این حجم از بی عقلی رو چقدر می.تونیم کنترل کنیم 

شاید مادرش یک لحظه نگاش نکرده  

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

واقعا بایستی خیلی دقت کرد همسایه ما تو پارکینگ داشت ماشینو دنده عقب میروند یه بچه دو ساله کوچولو بوده پریده بود پشت ماشین اینم ندیده بود فوت کرده بود 😢

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2738
چقدر سخت و تلخ  والا بچه ها رو فقط باید خدا حفظ کنه  وگرنه این حجم از بی عقلی رو چقدر می ...

بحث بی عقلی نیست طفلی دوقلو داره  شاید یه. لحظه به زور دسشو ول کردن.من یه دونه دارم تو خیابون واقعا نمیشه جمعش کرد تازه همشم دلشون میخواد تو خیابون راه برن.تو این سن خیلی سخته

کاش نمیومدم تو این تاپیک😭

خودم بی دنگ می دنگم...انقد که وسواس فکری دارم دیگه تو این زمینه 

همین الان با یه خواب خیلی بد پریدم

حالام اینو دیدم دیگه بدتر شدم

والا من آروم و قرار ندارم وقتی با بچه هام بیرونیم

ولی همه مامانا ینی بدون استثنا همه بدون من راحت و ریلکس و بی خبر از بچه هاشون می شینن به حرف زدن و فقططط من میدووم از اینور به اونور دنبال بچه هام😭

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
بحث بی عقلی نیست طفلی دوقلو داره  شاید یه. لحظه به زور دسشو ول کردن.من یه دونه دارم تو خیابون و ...

وااای مث پسر کوچیکه من

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
اصلا ماشین ها دید ندارن برای بچه. طفلی

این مسیر خیلی بده پل نداره شلوغ هم هست چند شب پیش هم بنده خدایی از عزاداری میومده تصادف کرد متاسفانه فوت شد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706