2703
2553
عنوان

چیکار کنیم

104 بازدید | 18 پست

چیکار کنیم حوصلمون سر رفته خوابمونمدکه نمیاد بیاین ی چیز خنددار بگید حالمون جا بیاد

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  

شما شروع کن.بسم الله😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شما شروع کن.بسم الله😁

چی بگم حوصلم پوکیده هرکاری کردم خوابم نبرد اومدم اینجا

چی بگم حوصلم پوکیده هرکاری کردم خوابم نبرد اومدم اینجا

من خوابم میاد رفته بودم حموم نمیتونم سشوار بکشم نشستم موهام خشک بشه🙈🙈🙈 الله اکبر.تسبیحم کو؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2714
من خوابم میاد رفته بودم حموم نمیتونم سشوار بکشم نشستم موهام خشک بشه🙈🙈🙈 الله اکبر.تسبیحم کو؟

چرا نمیتونی سسشوار کنی

چرا نمیتونی سسشوار کنی

صداش مزاحم خواب پسرم و باباش میشه🤕

شرم اور ترین وخحالت اور ترین روز زندکیتونو بگید

سرکار که میرفتم از اذیتهای مادرشوهرم و دخترهاش گفته بودم بعداز دوسال همکارم همین چندروز پیش زنگ زد همشو به خواهرشوهرم گفت🙈🙈🙈

میدونید نقش لیوان لیوان توی گونی برنج چیه ...واسه اینه که برنجا با بطری اب نخورن ...عمه هم ندارم...بیمزههم خودتونید

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
میدونید نقش لیوان لیوان توی گونی برنج چیه ...واسه اینه که برنجا با بطری اب نخورن ...عمه هم ندارم...ب ...

😐😐😐😐😐

2706