2737
2734
عنوان

تواقدامم اگه ..

256 بازدید | 41 پست

بچه ها تواقدامم ۳روز از تخمکگذاریم میگذره ...سرماخوردم اگه قرص سرماخوردگی و چرک خشک کن یعنی همون آموکسی سیلین ۵۰۰ بخورم ضررداره؟اگه نطفه  درحال تشکیل شدن باشه روش تاثیرنداره باعث مشکل بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
جدی ؟آخه هنوز که بابدن درارتباط نیست ..ازدیروز تا الان ۳ چهارتاخوردم😟

من واسه دومی اقدام کردم خیلی سردردای بد گرفتم فک کنم از فشار روزه بود،منم فرط و فرط شیاف دیکلوفناک استفاده کردم،اخه فقط اینجوری سردردم خوب میشه،عزییززززم تو شش هفته سقط شد،خدا واسه هیچ کسی پیش نیاره ولی یک عذاب وجدانی دارم از وقتی فهمیدم شیافم بد بوده همش میگم نکنه تقصیر من بوده

من واسه دومی اقدام کردم خیلی سردردای بد گرفتم فک کنم از فشار روزه بود،منم فرط و فرط شیاف دیکلوفناک ا ...

ای وای😔عزیزم .ناراحت شدم ..انشالله به زودی جاش برات پربشه 

نه عزیزم خودتو مقصرندون صلاح خدا این بوده😔

ازچندهفته استفاده میکردی 

ای وای😔عزیزم .ناراحت شدم ..انشالله به زودی جاش برات پربشه  نه عزیزم خودتو مقصرندون صلاح خدا ا ...

ممنون انشاءالله،هم قبل اینکه پری بیاد بخوام برم ازمایش هم بعد از ازمایش،بدیش اینه همه حتی دکترم واسشون ی چیز طبیعی بود و چون من ی بچه داشتم نباید غصه بخورم!!!!!شایدم ربطی ب شیاف نداشته ولی خودم با خودم درگیرم

ممنون انشاءالله،هم قبل اینکه پری بیاد بخوام برم ازمایش هم بعد از ازمایش،بدیش اینه همه حتی دکترم واسش ...

خواهش میکنم

آره دقیقا فک میکنن نباید برات مهم باشه..مخصوصا وقتی تواقدام هستی و نمیشه میگن توکه یدونه داری.. عزیزم ذهنتو درگیرش نکن انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد

2706