2733
2739
عنوان

حرفش درگیرم کرد😁

456 بازدید | 17 پست

با دوستم که پسر هست رفته بودیم غذا بخوریم یه جایی که اون میشناخت و من اولین بار بود میرفتم. صاحب فست فود میشناخت دوستمو. اخرش که اومدیم خدافظی کنیم دوستم اول خدافظی کرد و منم گفتم دستتون درد نکنه خدافظ. اقاهه بهم گفت خانوم سایتون بالای سر! 

متوجه تشدم این حرف یعنی چی. هیچوقت نشنیده بودمش

بعدش که اومدیم بیرون دوستم مسخره بازی در میاورد میگفت خانوم سایتون بالای سر. خانوم سایتون مستدام😂

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چی

یعنی سایتون بالا سر دوستتون؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2738
منظورش قدمتون بالای سر بوده با سایتون مستدام قاطی کرده

قدم که روی چشمه نه بالای سر...

چقدر قاطی پاتی شد😂😂😂

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
از این جملش متوجه شدم  حالا اگه گارسون این جمله رو بگه میگیم واسه جذب مشتریه اما صاحب رستوران ...

اصلا یعنی چی این جمله

یا منظورش این بوده که سایت بالا سر دوستت باشه 

یا منظورش این بوده که من اونقدر در برابر شما حقیرم‌ که شما سایت رو سر منه.

اه قاطی کردم نصف شبی.

این چه جمله ای بوده گفته.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706