2726

بچه ها من و دوستم رفته بودیم کافه امروز، بعد مسئول کافه اومد گف یه کارت تخفیف سینما هس که ۵۰ درصد برای همه ی سینماها و همه ی فیلما تخفیف داره تا ۲ ماه هم میتوتید هر چقد که خواستید ازش استفاده کنین میخواین؟ خودشم اینارو به من نگاه میکرد میگفت پشتش به دوستم بود،‌منم گفتم بله حتما😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب 

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

خلاصه گداشت رو میز رفت، یهو دوستم گف تو که دوس پسر نداری من این کارتو وردارم هر روز با دوسپسرم بریم دیگهههه( با یه حالت لوس شدن😑) حرصم گرفت گفتم باشه اون مال تو ولی مگه سینما فقط مال دوس پسر دوس دختراس؟ مگه مجردا حق ندارن برن سینما؟!😐

خب الان که اومدی بیرون از اونجا ک چی

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
خلاصه گداشت رو میز رفت، یهو دوستم گف تو که دوس پسر نداری من این کارتو وردارم هر روز با دوسپسرم بریم ...

خب؟

تا اینجا فکرکنم بهت حسودی میکنه ک پسره اومد باهات حرف زد

خواست بگه وااای راستی من بی اف دارم تو نداری

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
خلاصه گداشت رو میز رفت، یهو دوستم گف تو که دوس پسر نداری من این کارتو وردارم هر روز با دوسپسرم بریم ...

چرا حق دارن واقعا الان این تاپیک چه فایده داشت

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

گف خیله خب حالا موقع رفتن حرف میزنیم بیا فعلا لدت ببریم از اوقاتمون

آقا این از اون لحظه ای که خواست لذت ببره تا لحظه ای که هز صندلی پاشیم کلااااا چشمش رو اون کارته بود، یعنی اصن نفهمید من چی میگم یا دور و برش چی میگذره همه ی حواسش فقط به اون کارته بود🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

گف خیله خب حالا موقع رفتن حرف میزنیم بیا فعلا لدت ببریم از اوقاتمون آقا این از اون لحظه ای که خواست ...

چرا باهاش دوستی خب؟

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
2706