2410
2553

آیا سkس بعد از ازدواج فرق می کند‼️

امروزه دیگر کسی نیست که از آمار بالای طلاق در میان خانواده ها بی اطلاع باشد و این صرفا به کشور ما مربوط نمی شود بلکه تقریبا اکثر کشورهای دنیا درگیر آن هستند.

قطعا عوامل پنهان و آشکار زیادی در این مسئله دخیل هستند اما آنچه که موضوع بحث این پست قرار میگیرد نقش سkس در رابطه زناشوئی و تغییرات آن قبل و بعد از ازدواج است.

چرا که عامل محرک بسیاری از مردم برای ازدواج، نیاز مسلم آنها به داشتن روابط سkسی با جنس مخالف میباشد که در صورت نبود دیدگاه صحیح نسبت به آن قطعا فرد را با مشکلات عدیده روبرو خواهد کرد که احساس سرخوردگی و بیزاری از سkس تنها بخشی از آن می باشد و گسترش این مشکلات سبب فروپاشی خانواده های بسیاری گردیده است.

در جواب به این سوال که آیا سkس پس از ازدواج تغییر میکند، با ید بگویم بله. قطعا تغییر می کند مخصوصا اگر قبل از ازدواج هرگز با همسرتان زندگی نکرده باشید.

حال برای اینکه بدانید چرا سkس پس از ازدواج دچار دگرگونی میشود توجه شما را به دلایل زیر جلب میکنم:

اولا واقعیت این است که چون شما در حال حاضر با فرد مورد نظرتان زندگی می کنید، خود این مسئله تمایل شما را به سkس مکرر تغییر میدهد (البته بسته به خود شما ممکن است کمتر یا  

بیشتر شود). و اگرچه برخی مردم بر این باورند که سkس بعد از ازدواج باید باشکوه تر و لذت بخش تر  باشد، با توجه به آنچه که از مردان و زنان متاهل شنیده ام، معمولا سkس بعد از ازدواج اولویت خود را از دست میدهد.

امروز در این قسمت و پستهای بعدی چند دلیل عمومی که چرا سkس بعد از ازدواج و در طول زندگی مشترک جایگاه خود را از دست می دهد را عنوان میکنم:

خرید خانه جدید: به هر حال یک زوج جوان بعد از اینکه ازدواج کردند باید یک جائی با هم زندگی کنند. و با اینکه زیرزمین خانه پدری عروس جای خوبی به نظر میرسد چون اجاره نمیخواهد، چنین جائی نمی تواند خانه ای ایده ال باشد. و خرید یک خانه جدید، مستلزم شغلی جدید و تعهدات مالی جدید  

است.

بچه دار شدن:

وقتی خانم حامله میشود، ممکن است زیاد سرحال نباشد یا مثل همیشه احساس سkسی نداشته باشد. بعد از اینکه بچه متولد میشود، باز هم او حوصله زیادی برای سkس ندارد.

مطمئنا، با وجود غذا دادن، گریه های نیمه شب و سر و صداهای همیشگی بچه، هر دوی شما دیگر حال و حوصله و احساسی برای سkس نخواهید داشت.

عادات جسمی:

بله، با عرض معذرت باید بگویم هر کسی، حتی خانمها، ممکن است عاداتی مثل آروغ زدن یا گوزیدن داشته باشند و آنچه که در طی این عادات از بدن ما خارج می شود مطمئنا بوی گل رُز نخواهد داشت.

به محض اینکه یکی از شما با چنین چیزهائی از جانب همسرتان روبرو شوید ناگهان صفت ”سkسی“ را در مورد او فراموش خواهید کرد. همچنین برای یک مرد زیاد آسان نیست که به دیدن زنش با صورت پوشیده از ماسک سبز رنگ یا دستگاه فر زنی روی موهایش عادت کند.

اما نکته ای که وجود دارد این است که هیچ یک از شما نمیتوانید برای همیشه چنین عاداتی را از یکدیگر پنهان کنید.

#ادامه_دارد...

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
نه از اون متن علمی، نه از گوزیدن!!!!!!

اصل مطلب رو بگیر!رودربایستی که نداریم داریم؟ممکنه برای خیلی ها پیش بیاد یا پیش آمده😊👍

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷