2737
2734
عنوان

شیر گرفتن بچه

56 بازدید | 9 پست

دختر من 16ماهشه و بشدت شیر میخوره خودم انواع و اقسام ویتامین‌ها کلسیم ها رو میخورم ولی شاید برای خوابیدن حتی اگه خسته باشه کمه کم یساعت داره شیر میخوره و واقعا حال من بد میشه.. میخام این هفته ازشیر بگیرمش حتی دکتر رفتم با توجه ب جواب آزمایشاتم دوماه پیش گفت از شیر بگیر ولی نمیدونم کارم درسته ک الان بگیرمش؟ زود نیست یا باید ب وضع جسمی خودم توجه کنم؟هرکس میفهمه میخام ازشیر بگیرم میگن ظلم درحقش میکنی و گناه داره.. غذا خوردنش وقتی گرسنش میشه خوبه و فقط از روی عادت شیر میخاد.. نظر شماها چیه؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز بهداشت كه بودم خانمه بچشو يك سالو نيمگي از شير گرفته بود با اينكه شيرش زياد هم بودا

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2731

خیلی سخت منم واقعا خسته شدم دوقلو هامو نوزده ماهگی از شیر گرفتم هیچ میلی به غذا نداشتن وهمه ش با هم سر شیر خوردن دعوا داشتن ودست اخر هر دو گرسنه می موندن الان از شیر روز گرفتمشون یه هفته ای میشه

بگیرش بابا چ ظلمی این چرت وپرت ها چیه اونی ک میگه ظلمه خودش پاشه بیاد بچتو شیر بده اگ عجیبشه پ چرا ...

تو قرآنم نوشته تا دوسال اما اگه پدر مادرش باهم توافق کنن میشه کمتر داد.. 

2738
خیلی سخت منم واقعا خسته شدم دوقلو هامو نوزده ماهگی از شیر گرفتم هیچ میلی به غذا نداشتن وهمه ش با هم ...

باور کن بعضی مواقع چنان محکم سینمو گرفته و حس میکنم الانه ک غش کنم