2733
2734
عنوان

کنکور و رشته ای که میخوام

177 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من امسال کنکور دارم ولی هیچ انگیزه ای ندارم حس میکنم سال اول هیچی قبول نمیشم اطرافیانم بهم میگن پشت کنکور موندن خیلی سخته و اذیت میشی ولی من خیلی نا امیدم فک میکنم مثله همیشه وسطاش ول میکنم خوندن رو اخه میدونین من سال های قبل همیشه با قدرت درس میخوندم جوری که همه نمره هام بیست میشد و تو چشم معلم ها بودم اما بعد یهو وسطاش ول میکردم و هیچی هیچی نمیخوندم دیگه واقعا دلم میخواد برم دانشگاه پرستاری بخونم پزشکی رو دوست ندارم شاید یکم مسخره باشه اما پرستاری تو چشم من خیلی خیلی بهتر از پزشکیه میشه راهنمایی کنین بدون سرزنش راستی همه شبکه های اجتماعی هم پاک کردم حتی اینستا که خیلی معتادش بودم گاهی اینجا میام

من برعکس تو دندون رو بیشتر دوس دارم تا پرستاری

الانم رتبه ام‌به پرستاری میخوره نمیدونم برم یا پشت کنکور بمونم

تو هم بشین بخون واقعا پشت کنکور موندن عذابه ی مشاور بگیر ورزش هم برو گوشی رو هم بزار کنار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از مهر شروع کن با قدرت بخون.مثل امتحانای مدرسه ک نیست..سخته!البته من ک جدیدا ب بند پ اعتقاد پیدا کردم و حس میکنم کنکور مزخرفی بیش نیسسسسس😁

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺
2731
من برعکس تو دندون رو بیشتر دوس دارم تا پرستاری الانم رتبه ام‌به پرستاری میخوره نمیدونم برم یا پشت ک ...

واقعا رتبت به پرستاری میخوره خوشبحالت چقدر درس خوندی نظام جدیدی؟

منم کنکور دارم حال ندارم بخونم شریک پیدا کن با هم قرار بزارین بخونین ن هر دفه اینکارو کردم بکوب خوندما 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
واقعا رتبت به پرستاری میخوره خوشبحالت چقدر درس خوندی نظام جدیدی؟

اره نظام جدیدم

من ی وقتایی بجای درس میشستم گریه میکردم روحیمو از دست میدادم میگفتم کنکور خیلی سخته و غول تصور میکردم ولی واقعا چیزی فراتر از کتاب تست و کتاب درسی نبود

اگه گوشی رو بزاری کنار ی مشاور هم بگیری ورزش هم در کنارش بری خیلی خوب میشه

اون وقتایی که ناامید میشدم میرفتم میخوندم الان اوضاع اینجوری نبود

خوابت هم به اندازه باشه اصلا خابت رو کم نکن در حد ۷ ساعت خوبه

تفریحت رو کامل قطع نکن و خیلی درگیر کلاس های زیاد نباش

روزهای مدرسه ۶ ساعت و روزای تعطیل هم ۱۲ ساعت عادت کن که بخونی

شما که تجربی هستی رتبه‌ت مهمه ولی من ریاضی بودم کلی تایم گذاشتم برا کنکور رتبه موردنظرم رو آوردم اونم سال ۸۶ که نصف دخترا کنکور نمی‌دادن ولی الان چی هیچی دیروز رفتم دنبال کارای مرخصی بارداری😐

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

عزیزم بزار یه چی بهت بگم

1 هیچی تو دنیا سخت نیست به نظر من شما یه آدم خیلی قوی هستی ولی میدونی مشکلت چیه خیلی منفی بافی نباید اینطوری باشی همه چی بر تو تولایق بهترین چیزاییی پس حرف های بقیه مهم نیست 

بهت میگن سخته تو یه کاری کن تا همه باورشون اشتباه باشه به این باور برسن نه سخت نیست بر هرکی که بخواد سخت نیست 

2 موفقیت چیزیه که یه آدم از زندگیش میخواد و بر اون باید بجنگه یعنی چی 

یعنی هیچی بدون تلاش جواب نمیده باور کن خودتو تو خیلی قوی خیلی 

تو ارادت خوبه حرفای مردم مهم نیست مردم همیشه حرف میزننن 

مردم حسود زیادن میدونی چرا چون اون موفقیت و به دست نیاوردن و وقتی تو رو میبینن حرصشون میگیره 

من خیلی آدم ها رو دیدم خیلی تنبل بودن خیلی حتی یه مبحث و بلد نبودن ولی بعد اینکه کنکور داد و رتبش خیلی بد شد تلاش کرد و سال بعد یه رتبه ای رو آورد که هیچکی باورش نمیشد😄😘

این ها حرف های تکراری نیست 0تجربه های خود منه

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
عزیزم بزار یه چی بهت بگم 1 هیچی تو دنیا سخت نیست به نظر من شما یه آدم خیلی قوی هستی ولی میدونی مشکل ...

مرسی بابت حرفای خوبت میدونی فک میکنم اگه برم مدرسه باز تلاش کنم بچه های مدرسه مسخرم کنن که این باز جو گرفتش بعد ولش میکنه خودم هم میدونم ولش میکنم بعد اون پوزخنداشون خیلی رو اعصابه

معدلت بالا بود؟ تابستون زیاد درس خوندی؟

معدلم همیشه بالا بود ولی ربطی به معدل نداره کسایی بودن با معدلای خیلی پایینتر نتابج بهتر گرفتن

کنکور تست زیاد رو میطلبه

تابستون نه از تایم کم شروع کردم به مرور زیادش کردم

مرسی بابت حرفای خودت میدونی فک میکنم اگه برم مدرسه باز تلاش کنم بچه های مدرسه مسخرم کنن که این باز ج ...

اونقدر جوگیر نشو که از الان روزی ۱۴ ساعت بخونی چون میبری

از ۳ ساعت شروع کن بعد هی زیادش کن

2706