2733
2734

از سه تا 7 پری لتروزول شبی دوتا خوردم، دیشب 8 ام بود و یه hmgزدم، دیشب رابطه داشتم و بعدش متوجه خونآبه شدم... خیلی نگرانم، ممکنه از پریودیم باشه یا رابطه؟ یا هم تاثیرات hmg? یذره ترشحات قهوه ای رنگم امروز داشتم، امشب آمپول ندارم فرداشب یه آمپول دیگه باید بزنم... تورو خدا کمکم کنید، این خونریزی از چیه؟

من ۱۲ تا hmgواسم نوشته بود ولی ماهِ قبل از تزریقش باردار شدم

یموقع عفونت نداشتی؟؟؟

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۲ تا hmgواسم نوشته بود ولی ماهِ قبل از تزریقش باردار شدم یموقع عفونت نداشتی؟؟؟

نه، البته بعد از هشت 9 روز رابطه نداشتن، رابطه خیلی برام دردناک بود، احیانا از اون نیست؟ 

2728
2738
نه، البته بعد از هشت 9 روز رابطه نداشتن، رابطه خیلی برام دردناک بود، احیانا از اون نیست؟ 

عاره عزیزم .....  دیگه خودتو نگران نکن   احتمالا واسه همین بوده

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏