2410
2553
با سلام به خانمهای محترم سایت
نی نی من از بدو تولد تا حالا که حدوداً یکسالش میشه از شیر مادر تغذیه کرده است. بنابه دلایلی مجبوریم از شیر مادر جداش کنیم. دکتر براش شیر خشک ببلاک3 نوشت. اما نینی ما اصلاً لب بهش نمیزنه و برخلاف گفته دکترها که میگن نوزاد حس بویایی قوی نداره، من فکر میکنه بخاطر بوش اصلاً طرفش نمیره. در ضمن ما از شیشه با سر شیشه ارتودنسی استفاده میکنیم. اگر کسی راه حلی برای از شیر گرفت داره و یا طریقه صحیح آنرا میدونه، خواهشاً جواب بده. چون این موضوع شدیداً تو روحیه خانمم تاثیر گذاشته. اگر هم فکر میکنید از سر شیشه است لطفاً اطلاع دهید. خیلی ممنون از راهنماییهایتان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سر شیشه هم حتما ۴ قطره باشه اینو دقت کنید چون ۱ سالش شده شیر اگه قطره قطره کم بیاد حوصلش سر میره نمیخوره

شیری هم که بالا گفتم نزدیک ترین شیر به شیر مادر است و مخصوص ۶ ماه به بالاست تا ۲ سال
2720
سلام

شیر ببلاک شیرینی کمتری نسبت به شیر مادر داره و نوزاد تمایل به خوردن شیر مادر را بیشتر داره ولی شیر بسیار عالی است پسر من هم از زمانی که سر کار برگشتم به جز شیر خودم ببلاک هم می خوره من شیشه NUK رو پشنهاد میکنم که سرش به سینه مادر شباهت زیادی داره امتحان کن
مامان سپنتای عزیز
ممنون از راهنمایی شما. شیشه نینی ما NUK با سر شیشه ارتودنسی هستش!!! این سر شیشه های ارتودنسی با سر شیشه های قدیمی تفاوت دارند و شما بهتر میدانید. شاید عدم پذیرش آن از سوی نینی ما هم همین باشد من نمیدانم. فکر کنم ما بایستی فرآیند از شیر گرفتن نینیمون را یکدفعه انجام دهیم. اگر شیر دیگری هم فکر میکنید باید امتحان کنیم ممنوم میشم راهنمایی کنید. با کمال احترام
آقای هومن سر شیشه ارتودنتیک رو بچه ها سخت می گیرن بهتره از خیرش بگزرین و سر شیشه معمولی بهش بدین قبل مارک wee سر شیشه های خوبی داشت که متا سفانه دیگه وارد نمی شه می تونین ناک بگیرین مخصوص 1 سال ولی می تونین خودتون هم یه کم گشادش کنین ببینین بهتر جواب می ده یا نه فوقش یک سر شیشه رو خراب کردین ولی به امتحانش می ارزه.
ضمنا ببلاک شیر خوبی هست ولی مزه خوبی نداره نان 3 خوشمزه تره و همینطور پدیاشور خیلی خیلی خوشمزه است ولی خوب گرونه جعبه ای 11500 هست روش نوشته مخصوص کودک بابای دوسال ولی خیلی از دکترها از یکسالگی تجویز می کنن می تونین اون رو هم امتحان کنین چون مزه اش خیلی خوبه . اگر با شیشه نخورد با لیوان بهش بدین بعد که مزه اش رو چشید با شیشه هم می خوره نهایتا هم نخورد می تونین ازش توی شیر موز و غیره بریزین بهش بدین که پولتون هم دور ریخته نشه

و نکته مهم این که بچه ای که شیر مادر می خوره اگر مادر باشه شیر خشک نمی خوره زمانی که مادرش نیست بچه رو یه کم گشنه نگه دارین و بعد شخصی که بهش نزدیکه مثلا شما یا مادر بزرگش بهش شیر باشیشه بدین اون موقع می خوره پسر من هم همینطور بود شیشه نمی گرفت ولی رفتم سر کار و مادرم بهش داد دیگه مجبور شد بگیره الان هم نمی دونیم پطوری ترکش بدیم
به هر حال امیدوارم موفق باشین
Lilypie Maternity tickers
2714

من تجربه دادن شیر بز به بچم دارم  فواید  شیر بز  باور نکردی است به من فامیل های شهرستانی و چند تا از دوستان که شیر بز به نوزاد و بعضی به کودکانشون و حتی کسی که بیماری سرطان داشت و بعد از شیمی درمانی برای تقویت سیستم ایمنش به تجویز  دکترش استفاده می کرد توصیه می کردنند من جدی نمی گرفتم تا اینکه  رفتم شهرستان و اونجا چون جایی که مهمان بودیم شیر بز داشتن من و نوزادهم استفاده کردم  وقتی برگشتم دیگه نوزادم شیر خودم وشیر خشک نمی خورد من مجبور شدم شیربز بگیرم و بهش بدوم البته کار خدا بود که این اتفاق افتاد چون من ازمایشهای قد ،  وزن  و رشدش زیاد خوب نبود وقتی بعد از مدتی شیر بز دادم و بردم  دکترم گفت چه بهش دادی که این جهش رشد و وزن داشته که من هم به نوزاد های دیگه تجویز کنم گفتم شیر بز ایشون گفت کسانی که نوزادشون به پروتئین گاوری و عدم تحمل لاکتوز ندارند شیر بز تجویز می کنیم ولی نمی دانستم که روی قد وزن و رشد هم این همه موثر است.  واقعا مردم خیلی خیلی غافل از ارزش شیر بز هستند فقط باید تجربه کرد.  کسانی که نوزادشون به پروتئین گاوری و عدم تحمل لاکتوز ندارند حتما باید شیر بز بخوردن  همین البته نه هر شیر بزی شیر بز باید طبیعی از مزرعه و تازه باشد البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  دکتر ی در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کردند . شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.

من چون دیابت باردای  داشتم اخر هشت ماه سزارین کردم  شیر نداشتم که به بچم بدم شیر خشک دادم بهش سازگار نبود چون به پروتئین گاوری حساس بود یکی از فامیلا  که شیراز بود گفت که من هم اینجوری شدم به بچم شیر بز دادم گفتم مگه میشه بچه من فقط هفت روزشه گفت دکترم من که یک پروفسور و الان حدود هشتاد سالش هست که اسمش  دکتر صمیمی در شیراز گفته حتی به بچه سه روزه هم میشه داد  ایشون به هم مادرانی که شیر ندارند یا شیرشون کمه یا بچه دو قلو دارند  حتی  تا جایی که امکان دارد شیر خشک توصیه نمی کند توصیه جدی دارند که مادار نترسند شیربز به بچه هاشون بدن  من  از همون یک هفته ای شیر بز دادم و خدا را  شکر برای من یک موهیت الهی بود بچم نسبت به همسالانش از هرجهت رشد ، وزن  و سیستم ایمنیش بهتر است . شیربز چربیش کمه خیلی سبکه  و مشکلی  در هضم برای نوزاد حتی سه روزه ایجاد نمی کند . البته هر شیر بزی نه  شیربز بسته بندی و دام چرا آزاد مناسب نیست فقط بزهایی که در مزرعه بخصوص سانن که چربی کمی دارند فوق العاده است . البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  دکتری در شهریار گرفتم بسیار معتبر است .