2410
2553
یکی از کاربرا اب برنج اسپری کرده بود نتیجه گرفته بود

خوندم ولی نوشته سه چهار روزه میزنه .‌تو چهار روز چجوری پر شده

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری گیسو؟ عروسی خوش گذشت؟بچه که بیتابی نکرد؟

فدات بشم

ممنون هانا خوب اتفاق بد دیگه ای افتاد با مادر شوهرم بحث کردم واسه اولین‌بار

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2456
استارتر قرص زینک یا هیرویت استفاده کن.از سبوس برنج وحنا هم استفاده کن 

زینک رو‌شنیده بودم...خودمم قبلا مخمر میخوردم

ضررنداره برنج که میپزی ابکش که کردی ابشادورنریز اسپری کن به موهات شاید نتیجه گرفتی

بپزم؟

اخه نوشته بودن فقط خیس بخوره

فدات بشم ممنون هانا خوب اتفاق بد دیگه ای افتاد با مادر شوهرم بحث کردم واسه اولین‌بار

ای وای بالخره اتفاق افتاد؟انشاالله که به خیر گذشته باشه. ولی من همیشه اون ماجرای کو کوسبزی تزیین شدت یادم هست  

2714
ممنووونم

فداااااات😘

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2706