2726
عنوان

بچه دار شدن آری یانه

293 بازدید | 45 پست

من وقتی میبینم که بیش از ۹۰ درصد زوج ها بعد از ازدواج حتما بچه میارن و اگه نشه خیلی تلاش میکنن که بچه دار بشن واقعا تعجب میکنم از خیلی از همینا اگر بپرسی چی در مورد بچه دار شدن میدونین تا حالا چند صفحه در مورد تربیت فرزند ورق زدید چقد آینده ی آدمی که میخاید وارد این زندگی بکنید رو حداقل از لحاظ مالی تامین میدونین چقدر از رشد خودتون و صلاحیتتون برای پرورش یه انسان دیگه مطمعنید ... خیلی هاشون جوابی ندارن خیلی عجیبه که مطلقا همه ی ادم ها میتونن بچه دار بشن و این حتی به یه سمینار یک روزه هم نیاز نداره! خوشحال میشم  نظرای شمارو هم بخونم🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله دقیقا!نتیجه ش هم میشن آدمایی ک انگار زبون آدمیزاد متوجه نمیشن.!!من تاحالا چن تا کتاب خوندم راجب بچه داری ولی بازم میترسم بیارم😶

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺
2728

دله دیگه یسریا دلشون بچه میخواد چ میشه کرد

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

دقیقاً عین شما فکر میکنم و به هیییییییچ جوابی هم نرسیدم که چرا همه باید بچه دار بشن 

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

دردسر ک هست تو این مملکت.....ولی نمیشه هم نداشت.....یکی برا دلخوشیه زندگی ...و حرف مردم ک آدمو میکشه.....کافیه یکی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

من تمام شرایط فرزندآوری رو دارم و چنان میترسم که نگووو ..فکر اینکه کوچکترین رفتارم رو بچم تاثیر میزاره واسم ترسناکه ..بنابراین به خودم قول دادم تا خودم رفتارام به ایده آلم نزدیک نشده مادرنشم ...واقعا شوخی بردار نیست ...باورم نمیشه بعضیا راحت میگن بچه دوست داریم پس بیاریم یا پیر بشیم تنها میمونیم پس بچه مهمه ...

اگه نسل بشر به این چیزا فکر میکرد الان اینهمه بدبخت روز هم نبودیم 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706