2737
2734
عنوان

ایفون داراااااا بیاینننننن حیاتیه

117 بازدید | 11 پست

برای ردیابی ایفون دزدیده شده توسط اپل ایدی  و find my phone باید حتمن نت گوشی دزدیده شده روشن بشه تا موقعیت مکانی رو نشون مون بده.؟؟؟؟؟؟؟ کسی اطلاع دقیق دارع بگین لطفا

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

گوشيتو دزديدن؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه نت نميخواد شما كارتون گوشي رو ببر از طريق فك كنم اي مي رديابي ميكنن

گوشي خواهرم دزديدن مشكوك بود به يه نفر ما اشنا داشتيم رديابي نقطه اي كرد برامون دقيقا افتاد رو مغازش ولي ممكن بود مثلا اون موقع گوشي رو ببره جاي ديگه ما نتونيم ثابت كنيم اونوقت ادعاي حيثيت ميكرد 

بچه ها حالا ك ايفون دارا جمعن يه سوال دارم من رمز اپل ايديم عوض شده يني اپل ايديم كارتي بود سازندش رمزشو عوض كرده الان پول ميخواد رمز جديدو بده تمام اطلاعات گوشيمم داره كسي اين مشكل واسش پيش اومده؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
نه نت نميخواد شما كارتون گوشي رو ببر از طريق فك كنم اي مي رديابي ميكنن گوشي خواهرم دزديدن مشكوك بود ...

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
فقط کارتون گوشیو ببر کلانتری به محض اینکه روشنش کنن ردیابی میشه

اهان فهمیدم مرسی