1464
1411
عنوان

ایفون داراااااا بیاینننننن حیاتیه

117 بازدید | 11 پست

برای ردیابی ایفون دزدیده شده توسط اپل ایدی  و find my phone باید حتمن نت گوشی دزدیده شده روشن بشه تا موقعیت مکانی رو نشون مون بده.؟؟؟؟؟؟؟ کسی اطلاع دقیق دارع بگین لطفا

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

من اومدم ایفن دارها رو ببینم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

گوشيتو دزديدن؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

فقط کارتون گوشیو ببر کلانتری به محض اینکه روشنش کنن ردیابی میشه

چند سالي ست که ديوانه ترين عاقل شهر خنده را کشته و در خاطره ها گم کرده مثل ان عالم دين بعد چهل سال نماز تازه فهميده خودش نيز خدا گم کرده

نه نت نميخواد شما كارتون گوشي رو ببر از طريق فك كنم اي مي رديابي ميكنن

گوشي خواهرم دزديدن مشكوك بود به يه نفر ما اشنا داشتيم رديابي نقطه اي كرد برامون دقيقا افتاد رو مغازش ولي ممكن بود مثلا اون موقع گوشي رو ببره جاي ديگه ما نتونيم ثابت كنيم اونوقت ادعاي حيثيت ميكرد 

بچه ها حالا ك ايفون دارا جمعن يه سوال دارم من رمز اپل ايديم عوض شده يني اپل ايديم كارتي بود سازندش رمزشو عوض كرده الان پول ميخواد رمز جديدو بده تمام اطلاعات گوشيمم داره كسي اين مشكل واسش پيش اومده؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
1444
نه نت نميخواد شما كارتون گوشي رو ببر از طريق فك كنم اي مي رديابي ميكنن گوشي خواهرم دزديدن مشكوك بود ...

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
فقط کارتون گوشیو ببر کلانتری به محض اینکه روشنش کنن ردیابی میشه

اهان فهمیدم مرسی