2737
2734
عنوان

میخواهید دستون تو جیب خودتون باشه

214 بازدید | 21 پست

من رشتم طراحی و دوخت .جدیدا پوشک های دائمی پارچه ای تولید میکنیم. بازار خوبی داره

چون هم به  اقتصاد خانوادها کمک می کنه هم اون پول واسه بچه ها پسنداز کنید....

هم از نظر بهداشت و..... تازه واسه کسانی که شب ادراری دارند عالیه

حالا هرکس ی قادر به همکاری و فروش در کانال مغازه فامیل و...هست درصد فروش میگیره چیزی حدود۵تا۷تومان

یعنی اگر ۱۰۰تا بفروشه ۵۰۰تا۷۰۰درامد کسب می کنه حتی این مارو در منزل با ایجاد کانال هایی در فضای مجازی احداث کنه

@pooshak_22 ت.ل.گرام

@poshak_22.   اینستا.  ما هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مگه دونه ای چنده که هر دونه اش 5 تا 7 تومن سود میده به فروشنده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مگه دونه ای چنده که هر دونه اش 5 تا 7 تومن سود میده به فروشنده؟ 

عزیزم این پوشکها دائمی عمرش حدود۱تا۲سال 

هست ما برای اعطای نمایندگی سودمون پایین میارییم قیمتها تک فروش ما  ۳۰تا۳۵ نوزاد

۴۰تا۴۵...بزرگسال

ولی بالاتر فروش میشه

منم رشتم طراحی دوخت بودیه مدت کارگاه داشتم پارچه ها گرون شد جمع کردم خوبه که موفقی آفرین

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706