1676
1605

من هیچوقت به مارکش دقت نمیکنم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من هیچوقت به مارکش دقت نمیکنم

عه سلام 💖💖چطوری تو گلم؟💖💖

گاهـی هیچکـس را نداشتـه باشـی بهتـر است...                                                                                   بـاور کن بعضیـها تنـها ترت میکننـد...  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عالی یعنی عالی ها....نمیدونم طرف ما چرا قحطی هرمودر اومده. ..هم پدش هم موم ش محشره

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
1677
عه سلام 💖💖چطوری تو گلم؟💖💖

سلام ❤

خوبم توخوبی؟😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
سلام ❤ خوبم توخوبی؟😁

سلامت باشی عزیزم💖💖

گاهـی هیچکـس را نداشتـه باشـی بهتـر است...                                                                                   بـاور کن بعضیـها تنـها ترت میکننـد...  
1668
سلامت باشی عزیزم💖💖

قربونت❤❤😍

والا من از این پد معمولی بسته اس ۵ تومن میگیرم هیچوقتم پاره نشده حتی با کاغذم میزنم پاره نمیشه

ینی چی با کاغذ😐

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
میشه در موردش و طرز استفاده اش توضیح بدید اگر خوب بود منم بگیرم و استفاده کنم

طرز استفاده پد؟ موم و میمالی پدو میزاری روش فشار میدی یهو میکَنی همین

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
من یه پارچه دارم مثل پد سوراخای ریز داره با اوناام میشه؟

اره دیگ همین پارچه  ی بار مصرفا ک واس بیمارستانیا لباس میزنن من همین سوراخ دارا رو میگیرم بسته ای ۵ تومن خیلی توشه

ی مدلم هست متقاله اون خیلی پوستو نابود میکنه 

ولی میتونی کاغذم بزنی ی بار امتحان کن خیلی تمیز میبره مو ریزارو هم میبره دردش کمتره راحتم کنده میشه

1645