2703
2553
عنوان

خانوما ، زندگی دیگران هیچ ربطی به ما نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 311 پست
مجرد بودن فقیر و‌پولدار بودن اینا ربطی به ما نداره ولی وقتی یه بچه ۱۰ ساله رو شوهر میدن و این فرهنگ ...

تا بوده همین بوده شما واس بچه خودت پیشگیری کن 

میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین؟؟😇👨‍👩‍👦‍👦انشالا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚

یک سری مسایل شخصی هستند و به کسی ربطی ندارند . مثل دین و اعتقادات مذهبی و نوع پوشش و امیال جنسی تا وقتی برای بقیه مزاحمت ندارند 

ولی یک سری مسائل اثراتی در بلند مدت دارند که روی زندگی همه ما تاثیر داره 

شما فکر کن دختری که در 14 سالگی ازدواج می کنه در 15 سالگی باردار میشه میشه جزو بارداری پر خطر ... هزینه ش از کجا میاد ؟ بچه مشکل داری اگر به دنیا بیاد هزینه ش روی دوش جامعه هست 

همین دختر به احتمال قوی هنر و فنی بلد نیست . شوهرش بمیره یا طلاق بگیره راه امرار معاشش چیه؟ میاد صیغه مرد زن دار میشه یا فاحشه میشه ... باز هزینه ش به عهده جامعه هست 

بچه درست تربیت نشده ش باری روی دوش جامعه هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ازدواج تو همچین سنی غیرقانونیه اتفاقا هرکی دید بایدگزارش بده،

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

بله خانوم زندگي خصوصي مردم به ما ربط نداره

زندگي جاري خواهر شوهر .....

ولي سكوت در مقابل كودك آزاري.سكوت در مقابل ظلم سكوت در مقابل ...اسمش باكلاسي نيس  

بلكه اسمش خريت و بيشعوريه

اين حرفي كه شما ميزنيد أبداً روشنفكري نيس

2720
دوست عزیز تو این مورد داری اشتباه می کنی این قضاوت کردن نیست! اگه مردم در برابر اشتباهاتی که صورت ...

عزیزم اون خانواده شاید دلیل دارن برای کارشون شما از کجا میدونی 

روز قیامت یکی از مهمترین سوالا اینه ک چرا میتونستی و نهی از منکر نکردی و خفه خون گرفتی چرا

الان شما بگی نکن اونا انجام نمیدن؟؟؟

2714

غلط کردن که همین بوده

برده داری هم یه زمانی بوده

چون هست یعنی باید بذاریم غلطشونو ادامه بدن؟

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

اونکه صد در صد مطمئن باش من همچین ظلمی در حق دخترم نمیکنم 

ولی وقتی کار اشتباهی صورت میگیره اگه همه سکوت کنن بگن به من چه ربطی داره بنظرت درسته 

مثلا من ببینم دارن کودک آزاری یا حیوان آزاری میکنن بگم به منچه قضاوت ممنون من بچه ی خودمو سفت بچسبم واقعا دور از انسانیته 

😊 

این دقیقا دخالت توو زندگی دیگرانه ...

اگر غیر قانونیه ، خودقانون باید پیگیرش شه ،

نه اینکه قضاوت پشت قضاوت ☺

امیدوارم روزی به این درک برسیم که سرمون توو زندگی خودمون باشه ...

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
عزیزم اون خانواده شاید دلیل دارن برای کارشون شما از کجا میدونی 

دلیل که قطعا دارن اما مساله اینه که دلیلشون منطقی نیست در واقع با هیچ منطقی جور درنمیاد که یه بچه کوچیک که حتی به بلوغ جسمی نرسیده(چه برسه به بلوغ فکری) ازدواج کنه

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
2706