2737
2734

اول که بهتون گفتم تو خیابون بودم چی شد 

بعدش

داشتیم از جلوی بیمارستان رد میشدیم

یک خانواده پر جمعیت اکثرا هم جوون همه مشکی پوشیده ببین با یه حالته بد و خیلیی ناراحت قشنگ همه داشت قش میکردن 

انقدر حالشون بد بود گریه گریه 

بعد انقدر دلم گرفت اینو دیدم😞😞

تو کار مادلینگ هستم🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

😞😞😞😞

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

من لحظه انتظار یه خانواده رو دیدم تو بیمارستان. یه پدر و دختر تصادف کرده بودن آورده بودنشون بیمارستان. خانوادش منتظر بودن و یه دفه صدای گریه و فریادشون رفت هوا. پدرو دخترش هر دوشون به فاصله چند لحظه فوت شدن😔

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

کجاش خنده داشت که اون شکلکو تو عنوان تاپیکت گذاشتی؟

من فکر کردم صحنه خنده دار دیدی😒

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706