2703
2553
عنوان

نحوه ردیابی گوشی ایفون دزدیده شده

285 بازدید | 8 پست

لطفاااا هرکسی میدونه راهشو و بلده کاملا توضیح بدع کسیو میشناسین ک میدونه تگ کنین حیاتیه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

دوست خواهرشوهرم 7پلاس داشت از تو ماشینش جلو در خونشون دزدیدن هفته ای پیش نتونست پیدا کنه کلانتری هم رفت

خدایا شکرت بخاطر همه چیز😍دخترم قربون صدای قلبت برم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم فسقلی ناز ❤
دوست خواهرشوهرم 7پلاس داشت از تو ماشینش جلو در خونشون دزدیدن هفته ای پیش نتونست پیدا کنه کلانتری هم ...

شوهرمنم امروز زدن ازش😭😭😭😭😭😭😭 جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغ😨😭 چکار کردن؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شوهرمنم امروز زدن ازش😭😭😭😭😭😭😭 جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغ😨😭 چکار کردن؟

رفت ی 8 پلاس سفارش داد هبچی من ک سکته میکنم بجای اون

خدایا شکرت بخاطر همه چیز😍دخترم قربون صدای قلبت برم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم فسقلی ناز ❤
ی قابلیتی داره به اسم find my iphone  فعالش کرده بودین؟

اطلاع ندارم فعال نباشه نمیشه؟

رفت ی 8 پلاس سفارش داد هبچی من ک سکته میکنم بجای اون

وای دارم از سردرد میمیرم کم کم دارم سکته میکنم😭😭😭😭

2714
وای دارم از سردرد میمیرم کم کم دارم سکته میکنم😭😭😭😭

شما پیگیر باشین شاید پیدا شد انشالله