2737
2734

من دیروز کیت تخمک گذاری گذاشتم دوتا خط پررنگ شد بعد واسه اینکه اقدام کنم و جنسیت هم واسم مهم بود باید امشب اقدام کنم اما دیشب نزدیکی داشتم اما اما چون تخمکم ازاد نشده بود حفاظت شده نزدیکی کردم امشب میخوام اقدام کنم به نظرتون اسپرم ضعیف نشده یا اینکه جهشش کم نشده خیلی نگرانم همش استرس دارم بهش فک میکنم ک چرا این طوری شد همش تقصیر شوهرمه یه روز صبر نکرد 😑😑😣

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
میشه قضیه کیت تخمک گذاری رو توضیح بدین؟؟ چطوری استفاده میکنین؟؟

سوال منم هست دقیقا

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه قضیه کیت تخمک گذاری رو توضیح بدین؟؟ چطوری استفاده میکنین؟؟

مثل بی بی چک هستش و بخری از داروخونه داخلش همه رو توضیح داده به داروخونه بگو کیت تخمک گذاری 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2731

عزیزای دل کسی نیست منو راهنمایی کنه 

چه جالب ممنون از توضیحت

😉😁

اینا روزای نزدیک به تخمک وسطی روز تخمک بعدیش روز ازاد شدن تخمکه 

2738

عزیزم واسه تعیین تخمک گذاری  برای جنسیت کیت اصلا قابل اطمینان نیست حتما باید بری سونوگرافی تا دقیق مشخص بشه 

ولی من خودم دقیقا روز تخمک گذاری اقدام کردم قبلش هم تعیین جنسیت رفتم  ولی پسر نشد احتمالش ۵۰/۵۰ هست 

اینا روزای نزدیک به تخمک وسطی روز تخمک بعدیش روز ازاد شدن تخمکه 

واینکه وقتی کیت مثبت میشه ۱۲ تا ۳۴ ساعت بعد تخمک ازاد میشه نه همون لحظه بهتره وقتی مثبت میشه بری سونو ببینی فولیکولت چنده و کی آزاد میشه بعد اقدام کنی 

عزیزم واسه تعیین تخمک گذاری  برای جنسیت کیت اصلا قابل اطمینان نیست حتما باید بری سونوگرافی ...

اره معلومه ک ۵۰ ۵۰ هستش اما خوب کمک ک میکنه رژیمم دارم اخه 

واینکه وقتی کیت مثبت میشه ۱۲ تا ۳۴ ساعت بعد تخمک ازاد میشه نه همون لحظه بهتره وقتی مثبت میشه بری سون ...

خوب شاید الان آزاد شده اخه ۳۶  ساعت از دیروز ک کیت گذاشتم گدشته 😢😢😢 

منم رژیم داشتم  به هر حال حتما با سونو گرافی تخمک گذاریت رو مشخص کن نه کیت   انشالله نتی ...

ممنونم عزیزم مرسی

منم رژیم داشتم  به هر حال حتما با سونو گرافی تخمک گذاریت رو مشخص کن نه کیت   انشالله نتی ...

شما برای پسر رژیم داشتی و دختر شد؟کی اقدام داشتی ؟من دختر میخوام روزی که رفتم سونودکترم گفت یاامروز یافردا تخمک آزاد میشه .فولیکولم ۱۲ و ۲۲ بود..ولی من بخاطرحرف دکترم همون شب اقدام کردم ..کیتم همیشه ۱۳ دوخط میشد ولی اینبار ۱۵ دوخط شد ولی روز ۱۴ ترشحات تخمکگذاری داشتم و ۱۵ هم اقدام کردم حالا دقیق نمیدونم کی تخمکگذاریم بوده به کیت اعتماد کنم یا حرف دکترم ..بنظرت بااین اقدامای من که ۱۳ و ۱۵ بوده احتمال دخترشدن بچه بیشتره یاپسر؟

2706