2737
2734

دیروز یکی از فامیلای نزدیک همسرم رفت حموم وقتی اونجا بودیم،بعد به پسرش گفت بیا پشتم رو لیف بکش😐😐😐😐

من اونجا بودم،همسرش،دختر 12 سالش،ولی به هیچکدوممون نگفت

البته برای هیچکس غیر عادی نبود اونجا،اصلا اهمیت ندادن،ولی من دهنم باز موند.البته خانومه فک میکنه کارش درسته و چون پسرشه اشکالی نداره،یعنی با قصد بدی به پسر نمیگه،ولی پسرش چی؟؟؟؟؟تو این سن😐😓😫😫😫

یه بارم به من گفت من پیش بچه هام همیشه راحت میگردم تا این چیزا عادی باشه براشون و چشمشون دنبال این و اون نباشه

نتونستم بگم اخه خانوم محترم پسرت تو سن بلوغ و حساس ترین دوره زندگیشع،چرا اینکارو میکنه باهاش؟

بجای اینکه کمکش کنی،داغون میکنی شخصیتش رو

به نظر شما کارش ایرادی نداره؟

من خیلی ذهنمو مشغول کرده این قضیه

.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

امیدوارم عاقبت کارش شر نباشه

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

بعضیا تزهای روشن فکریشون اینقدر زیاده که کلا از شدت روشنیش کور شدن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706