2726

مرتیکه اراذل بود اومد هم اعصاب منو خرد کرد

هم با سه نفر دیگه دعوا کرد رفت بدون اینکه حتی یه اسم ازش بدونیم واقعا دیوانه بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هی هر جا میرفنم پشت من راه افتاده بود نمیذاشت کارمو بکنم

میومد استرس بهم میداد هی وحشی بازی در میاورد و تند صحبت میکرد

آخرم بسته پستی رو پرت کرد شروع کرد به انبار دار فحش و بد و بیراه گفتن 

واقعا؟ چه جوری میشه شکایت کرد روانمو به هم ریخت مردک روانی هنوز تپش قلب دارم

نمیدونم به کجا باید شکایت کرد...

ولی خیلییی عجیبه 

کلا همش چیز بد در موردشون شنیدم

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

یع بارم تیپاکس وسیله ی منو برده بود به یه ادرس دیگه که از خونه ی ما نیم ساعت فاصله داشت . بعد از کلی پیگیری و اینا فهمیدیم فامیل یارو اسمو و فامیلیش تقریبا شبیه من بود برده بود داده بود بع اون 🙄 دو هفته تموم کارم شده بود به فروشنده و پست و تیپاکس و کوفت و زهرمار زنگ زدن . بعدم از مغازه اون خانوم زنگ زدن این وسیله مال ما نیست تیپاکس اشتباه فرستاده بیاین بگیرین . بعد گفتن تیپاکس اشنای ما بود احتمالا فقط اسمو فامیلو دید ،  اورد واسه من . ادرسو اصلا ندیده بود . بعدش یه عالم هزینه کردم رفتم گرفتم 😐😏

2706