2733
2734

بله😐

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یا واقعا تو اونجا این موارد عادیه یا اینکه به زور خانواده اتفاق افتاده. 

طرفای لرا گویا رسمه.طلاق هم امکان نداره.میگن با لباس سفید اومدی با لباس سفید )کفن(برو

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
طرفای لرا گویا رسمه.طلاق هم امکان نداره.میگن با لباس سفید اومدی با لباس سفید )کفن(برو

اها. 

درسته رسم درستی نیست اما باز اگه تو اون منطقه همه مثل هم باشن، شرایط  برای اون آدما قابل تحمل تر میشه. 

خاك تو سرخانواداشون بكنن خاك برسراون نربي غيرت كه بره بادختربچه ازدواج كنه خيرنبينن بچه كه نميتونه ازحقش دفاع كن

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

يه رمان ميخوندم به اسم پريچهر بعدهمين پريچهردختربچه بوده كه ميدنش به يه مرد بزرگ يعني خاطراتشو كه ميخوندم اشك ميريختم كه مگه يه بچه ميفهمه عزيزم نوشته بود باعروسكم بازي ميكردم بردنم سرسفره عقد ازشب ازدواجشم كه هيچي يعني انقد براش آزاردهنده بود كه تو 60سالگي به سختي ازش يادميكرد

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين