2726
عنوان

چالش نظافت

355 بازدید | 57 پست

سلام به همه دوستای خوب و پر انرژی خودم💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

دوستان کی پایه است پاشیم خونه هامون رو بسابیم؟؟؟؟؟😂😂😂

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

من خونمو سابیدم نشستم

فقط منتظرم شوهرم از سبزی فروشی برگرده سبزیامم پاک کنم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خونمو سابیدم نشستم فقط منتظرم شوهرم از سبزی فروشی برگرده سبزیامم پاک کنم

من از هشت صبح دارم تمیز میکنم ولی هنوز کلی لباس اتو کردنی مونده سرویس رو باید بشورم جارو برقی و تی 

تازه نهار هم نپختم هنوززززز

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
منننن منم خونم خیلی بهم ریخته اس اما حوصله ندارم خوابم میاد

پاشو افرین 

پاشو با هم شروع کنیم منم خوابم میاد میخوام یه قهوه بخورم اهنگ بزارم پاشم به بقیه کارام برسم

من از دیروز در حال سابیدن بودم چون هیچوقت جلوی شوهرم تمیزکاری نمیکردم احمق هی میگفت گرد و خاک ۴ساله ...

مردا همینن

دکتره میگفت جلو شوهرتون الکی هم شده یه تکون به خودتون بدید فکر نکنه شما در طول روز بیکارید

2706