2726

دختر خوبیه خانواده ی خوبی هم داره ولی بخاطر یه سری مسایل مالی جهاز نداره به نظرتون این دختر باید چکار کنه؟ ازدواج نکنه؟ لطفا راهکاراتونو بگید گلا 

همه رو میخونم نتونستم ریپلی کنم لایک میکنم من برم ناهار درست کنم 😇❤❤

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هیچی نداشتم.یه افتابه هم نداشتم واسه جهیزیه

همشو شوهرم خرید با وام ازدواجمون.اون موقع 3تومن بود.7تومنم خودش گذاشت.یه جهیزیه ی 13تومنی خریدیم سال 92

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

خیلی سخته یه دختر فقط بخاطر اینکه ثروتمند نیست و پول جهاز ندارا کنار گذاشته بشه😢 و ازدواج نکنه

❤💜💕آرزو دارم که عمرم طولانی باشدتا بتوانم تا ابد دوستت داشته باشمزیرا من سالهاست که خواب در کنار تو بودن را می بینم❤💜💕

من جهیزیه نبردم 

شاغل بودم با همسرم بیشتر وسایل خودمون خریدیم ، البته همسرم خیلی از وسایل رو داشت 

سیسمونی هم نبردم اعتقادی نداریم ، خودمون خریدیم 

خانواده ام مشکل مالی ندارن ولی ما با این رسوم مخالف بودیم 

فقط یک جفت فرش شش متری دستباف بهمون کادو دادن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

هیچی تو ایران خیلی از اقوام هستن رسمشونه جهیزیه نمیدن باید با کسی ازدواج کنه که بتونه درک کنه و تقریبا هم سطح باشن چون در غیراینصورت مثل پتک میکوبن تو سرش متاسفانه الانم که همه چی شده پول

بره کار کنه زحمت بکشه پول دربیاره دو تیکه جهاز بگیره چارتا ادم حسابی هم ببینه بفهمه جهاز دلیل برای ازدواج کردن یا نکردن نیست اون کسی هم که برای جهاز و پول میاد میگیرتش یه روز یه پولدار تر پیدا میکنه میره گرچه همچین ادمی اگه با همین طرز فکر پیش بره یه آینده خیلی مزخرف در انتظارشه

2706