1421
1389

بچه ها راست میگن ادم نباید ای چیزایی رو توشون دخالت کنه

من دیشب یکی طالع ام و گفت در مورد رابطه که الان دارم هم ازش پرسیدم

گفت که طرفم از عه دختر دانشجو خوشش میاد این حرفا خیلی حالم بد شد و من مطمنم همچین چیزی نیست سرنوشت و خودمون میسازیم ای کاش پیام نمیدادم....

بچه ها میشه برام دعا کنید تا خود صبح گریه کردم   

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

ای کاش دستم می شکست و پیام نمیدادم.......

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

خخخ اینا به همه یه حرفو میزنن من خواهرم متاهله و بچه مدرسه ای داره  پیام دادیم به یکی برا خنده به خواهرم میگفت بختتو بستنو و هیچوقت نمیتونی شوهر کنی مگه اینکه ۵۰۰ بدی دعا بگیرم برات بختت باز شه 😂😂

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
عسل منو دق میدی اخر 

خوددم بخدا خیلی حالم بد شد از دیشب حس می کنم نمیتونم نفس بکشم قلبم درد میکنه

خخخ اینا به همه یه حرفو میزنن من خواهرم متاهله و بچه مدرسه ای داره  پیام دادیم به یکی برا خنده ...

من مطمنم حرفایی که گفت درست نبود ای وای چه قدر حالم بد شد

خوددم بخدا خیلی حالم بد شد از دیشب حس می کنم نمیتونم نفس بکشم قلبم درد میکنه

این همه گفتم نکن از این کارا  

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
1394

حرف ایشون حجت زندگی شما نیست 

اما قطعا افکار منفی شما روی زندگیت تاثیر داره 

سرنوشت رو خودمون با افکارمون تعیین میکنیم  

سر+ نوشت 

اول به خدا توکل کن بعد جذب مثبت داشته باش 

هیچکس تو دنیا نمیتونه اسرار غیب رو بگه 

منم تو جوونی فالگیر و پیشگو و ... زیاد رفتم ، اگر به حرف اونا بود من الان باید ده ها مدل سرنوشت مختلف داشته باشم !!!!! 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بابا من ي بار از يكي پرسيدم گفت رشتت گرافيكه!!بعد اصن مهندسي طوره.

بعد گفت استاد ي مرد مسن و عينكيه😂😂ي خانم در و دافه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خيليم مطمين ميگفت

الان براي من خوب جا داشت بگم نه!چوندارم ميبينم

ولي خوب تو چون بي خبري حس ميكني راسته جز خدا هيجكس نميدونه 

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
من مطمنم حرفایی که گفت درست نبود ای وای چه قدر حالم بد شد

تازه چند روز بعدم با خط خودم پیام دادم قشنگ همونو که به خواهرم گفت به منم کپی پیست کرد گفت 😂😂

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
1396
خواهر من همه شوخی و سرگرمیه 😂😂😂🌹

خانم می گفت برای هر کی طالعش گفته درسته بد ولی من مطنم برای من غلط اصلا سرنوشت و ما خودمون میسازیم

خخخ اینا به همه یه حرفو میزنن من خواهرم متاهله و بچه مدرسه ای داره  پیام دادیم به یکی برا خنده ...

منم به یکی پیام دادم گفت فعلا بچه تو طالعت نیست ولی من باردار بودم و خودم هنوز نمیدونستم😂😂😂😂😂

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
خانم می گفت برای هر کی طالعش گفته درسته بد ولی من مطنم برای من غلط اصلا سرنوشت و ما خودمون میسازیم

اون اینو نگه چی بگه؟؟؟ خواهرجان نمیگه دخترم من دارم چرت تحویلت می دم😂😂🌹

بدگهر با کسی وفا نکند     /    اصل بددر خطا خطا نکند
این همه گفتم نکن از این کارا    

خاک تو سرم از دیشب حالم بد تازه میخوام به امیر بگم حلقه بندازه دستش

1331