2410
2553
عنوان

بی بی چکم مثبت کاذب بود😃

275 بازدید | 15 پست

یکی دوروز  پیش تاپیک زدم ک بی بیم مثبت شده و شب قبلش موهامو رنگ کردم و برا روز بعد نوبت عصب کشی دندون دارم 

انقد ناراحت بودم ک نگو اخه دندونم شدیدا درد میکرد. اخر شب یه بی بی دیگه زدم منفی شد. گفتم شاید اشتباه شده فردا صبحشم زدم بازم منفی انقد خوشحال شدم اخه من تو همین یه هفته انقد قرص و دارو واسه درد دندونم خورده بودم میترسیدم خطر داشته باشه. مثبت کاذبم تاثیر مسکن شب قبلش بوده

دیگه دیروز پریود شدم😀دیشبم عصب کشی کردم

ایشالله خدا ب منتظرا نی نی بده.  

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

انشالله.

من که امروز اندازه یکسال گریه کردم.

من تو اقدام هستم دوره هام 28روزه ست،اما دیروز که 28بود پریود نشدم،خوشحال و امیدوار شدم که باردارم حتما،امروز صبح رابطه داشتیم هر چی گفتم رعایت کن هی مسخره کرد که ربطی نداره بعد رابطه رفتم دستشویی افتادم رو لکه بینی😩 پد گذاشتم اونم لکه شده .خیلی حالم بد شد از صبح گریه میکنم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا ینی امکان خطا هم هست؟ 

اره خیلی زیاد.  ولی من تاحالا واسم پیش نیومده بود تا دیدم مثبته فک کردم واقعیه

2720
انشالله. من که امروز اندازه یکسال گریه کردم. من تو اقدام هستم دوره هام 28روزه ست،اما دیروز که 28ب ...

ایشالله باردار میشی گلم. 

خیلی سخت نگیر من خودم سر بارداریم تا چندماه لک بینی داشتم رابطه هم داشتیم 

میگم شاید پری نیستی؟ لکه بینی داری

چرا پریوده خونریزی کامل از دیروز عصر تا حالا ادامه داره. بی بی هامم ک منفی شد 

2714
انشالله. من که امروز اندازه یکسال گریه کردم. من تو اقدام هستم دوره هام 28روزه ست،اما دیروز که 28ب ...

منم این ماه اولین بار بود اقدام کردیم. سینه هام  ب شدت سفت و دردناک شدن. هم بی حالم و بی انرژی س روز تز پری هم میگذرع

خدایا کمکم‌ کن❤
منم این ماه اولین بار بود اقدام کردیم. سینه هام  ب شدت سفت و دردناک شدن. هم بی حالم و بی انرژی ...

بی بی بزن چطور تا الان دووم اوردی نزدی

2706