2726

هرچی دارین که مسخرس بگین

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه الان یکی نیومد بگه خجالت بکش محرمه انگشتتو بکن تو چشم من 

وی هواسم نبود قفلش کنم؟

2728

یه غول کوچولو دارم تو خونه، هرشب منو بیدار میکنه شیر میخاد(شیرخشکیه)، تا درست میکنم میدم بش خواب از سرم میپره، خودشم بعدش مثل خرس میخابه، نامرده پست فطرت😊

یه یا الله بگو برا خونه دار شدنم   خدا به هرچی که میخای برسوندت.
اگه الان یکی نیومد بگه خجالت بکش محرمه انگشتتو بکن تو چشم من 

وای دیشب یه جا گفتم عاشق مادربزرگم بودیم وقتی میومده خونه مون کفششو قایم میکردیم که نره یکی ریپلای کرده گفته خجالت بکش ادم این حرفو به دشمنشم نمیزنه😐😳

یه پاپوش دارم شکل خرگوش توش خر داره زمستونا اونو میپوشم احساس شاخ بودن بهم دست میده الان که فکر میکنم با این سنم اون پاپوش برام خیلی مسخرست😐😐

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

سلام خواهرم .چله آیت الله حق شناس وچله زیارت عاشورا  برای رفع حاجت و شفا گرفتن و بخت گشائی و ازدواج خیلی موثر وکار گشاست با توجه به این ماه عزیز اگرهم نائب خواستین بنده درخدمتم بنده خانوم روحانی ام با تمام شرایط وآداب دعا و مناسک انجام میدم

یه پاپوش دارم شکل خرگوش توش خر داره زمستونا اونو میپوشم احساس شاخ بودن بهم دست میده الان که فکر میکن ...

چند سالته گلم

یه غول کوچولو دارم تو خونه، هرشب منو بیدار میکنه شیر میخاد(شیرخشکیه)، تا درست میکنم میدم بش خواب از ...

اون فرشتس...دعاکن فرشته منم سالم بیادبغلم😊

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
یه پاپوش دارم شکل خرگوش توش خر داره زمستونا اونو میپوشم احساس شاخ بودن بهم دست میده الان که فکر میکن ...

باحاله كه

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706