2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

:

سلام خواهرم .چله آیت الله حق شناس وچله زیارت عاشورا  برای رفع حاجت و شفا گرفتن و بخت گشائی و ازدواج خیلی موثر وکار گشاست با توجه به این ماه عزیز اگرهم نائب خواستین بنده درخدمتم بنده خانوم روحانی ام با تمام شرایط وآداب دعا و مناسک انجام میدم

2728

وقیح کاربریش چیه؟چه موفع هایی میاد؟از کجا تشخیص میدین اونه؟؟

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

نه نگرانشم شدید😁😁

از شوخی گذشته کاش همه ادمای بد نی نی سایت میتونستن مثل وقیح نشون بدن ادم خوبی نیستن نه اینکه گرگ باشن تو لباس میش

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
وقیح کاربریش چیه؟چه موفع هایی میاد؟از کجا تشخیص میدین اونه؟؟

نوشته وقیح همیشه الانا میومد

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  
2706