2726
عنوان

بچه ها دعا كنيد باردارنباشم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعن کاش خدا به اونایی که میخوان بده از جمله من خدایاااااا گناه دارم من اتاق بچه تویه خونمون خالی و ...

الهي آمين 

خدايا به جايه من اين خانوم عزيز رو حامله كن خدايا خواهش ميكنم من شرايطش رو ندارم 😢😔

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2728

خخخخ منم وقتی از دستم‌میره همینطور التماس خدا میکنم خداروشکر خداهم بهم رحم میکنه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
منم دعا کنین  داره میره تو ۵ سال..شبا از غصه خابم نمیبره.. تو شهر غریبم روزا تنهام ..دعا کنین خ ...

به حق حضرت رقیه ان شاءالله همین محرم باردار بشی تو که غریبی ، منکه خواهرو مادرم پیشمن حوصله هیچکسو ندارم همش تویه فکر بچه ام حوصله ندارم هیچ جا برم

خخخخ منم وقتی از دستم‌میره همینطور التماس خدا میکنم خداروشکر خداهم بهم رحم میکنه

منم دعا كن منم پسرم كوچيكه يكسال و نيمه شه شرايطش رو هم واقعا نداريم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
پنج شش روزه 😭 ميترسم بي بي بزنم 

من بعد ده روز بی بی زدم مثل تو از ترس نمیزدم اخر شوهرم مجبورم کرد بی بی چک بزنم وقتی منفی بود با رقص اومدم گفتم منفیه متفیه 😂😂😂

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2706