2737
2734
عنوان

میشه توروخدا راهنماییم کتید

443 بازدید | 61 پست

سلام دوستان،راستش ازتون کمک میخاستم امشب دلم خیلی گرفته من چندماهی میشه خانه دارم و الان ۲۳هفته باردارم،شوهرم پدرش ۱۶ساله فوت شده ومابامادرش زندگی میکنیم طبقه همکف اون وبالاما،من و خانوادم سرقضیه ازدواجم اصلاسخت نگرفتیم بخدانه عقدی گرفتم نه بله برون نه شب چلگی،موقع خریدعروسیمون هیچی خریدنکردم فقط یه کرم ارایشی اونم ۲۵تومن ارزونترینشوبرداشتم اومدیم خونه مادرشوهرم که همون کرم رو هم بهم نداد خیلی ناراحت شدم ولی بروش نیوردم،دوران عقد خداشاهده یه جادوتایی نرفتیم همش مادرشوهرم باهامون بود حتی گاهی اوقات به دخترش که دوتابچه هم داره میگفت بامابیان،هیچوقت بشوهرم نگفتم باهامون نیادباخودم میگفتم تنهاس،از روزی که اومدیم سرخونه زندگیمون مشکلاتمون زیادترشد،یعنی تو دوران عقدمادرش دخالت داشت ولی الان ببشتر،مثلامن خونمونم شوهرموصدامیکنه بیاپایین باهم فلان چیزوبخوریم،یامیره پشت سرم به جاری بزرگم دوروغ میگه ازطرف من،وقتایی که میرم خونه مامانم همش پیش شوهرم بدگویی مومیکنه،متتسفانه شوهرمم بااینکه میدونه مامانش دوروغ گویه ولی باهام میاددعوامیکنه بخداقسم اگه مادرشوهرم هرچی گفتجوابشوندادم هرکاری کردزیرپاکردم اما باهام خوب نمیشه یه مدت غزامیپختم میگفتم بیادباهامون بخوره یاهمش میرفتم خونش ازش سرمیزدم گفتم شایداخلاقاش عوض بشه ولی اصلا عوض نشد همین هفته پیش عروسی دخترعمه مامانم بودکه منوشوهرمودعوت کرده بودماخواستیم بریم اینم باهامون اومدبقران اب شدم ازخجالت جلوی عمه مامانم که بدون دعوت مادرشوهرم اومده،اینقدرتوگوش شوهرم فرونکرده که زنت مارونمیخوادشوهرم هیچی از خوبیامو نمیبینه بخدا دخترخواهرش سه سالشه خیلی فوضوله وقتی میادخونمون جراعت ندارم بگم به چیری دست نزن،یبارمبخاست ازروی دسته مبل بیوفته گفتم مواظب باش نیوفتی شوهرم باهام دعواکردکه بهش چیکارداری،بقران از استرس چندروزه کمردردم سرم گیج میره دکتربهم استراحت داد  یبارمادرشوهرم ازم سرنزدیابگه ناهاریاشام بیاین پایین،منم خودم کارامو کردم امروزشوهرم گغت اماده شوبریم خونه مامانت،منم اماده شدم شوهرم رفت پایین خونه مامانش مثل اینک اونجامادرش گفته خواهرتوزنت بگودعوت کنه،شوهرم اومدبالاگفت نمیخوادبری خونه مامانت لباساتودربیارغذادرس کن خواهرمبیاد،منم گفتم الان که میبینی حالم خوب نیس بزارفرداناهار بیاد،بخداباهام یه عالمه سروصدادعواکرد تازه این حرفش منو میسوزونه میگه توخانواده منونمیخوای، همش هرچی مادرش میگه باورمیکنه تازه امشبم رفت شام حاظری گرفت بردخونه مادرش واسه خواهرش اینا خوبیای منو نمبینه،واقعاازاین زندگی لعنتی خسته شدم ،بخدااگه حامله نبودم خودکشی میکردم،بخداادم ضعیغی نیستم ولی واقعاشرایط زندگیم سخته،اصلاخونمونم از مادرش جدانمیکنه،اینفدرگریه کردم چشام میسوزه زیر دلمم دردمیکنه،،،،

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط اینجور مادر شوهر وخاهر،شوهرهای بد رو میسپارم به خدا و همین روزا و عزای حسین ایشالا این دنیا و اون دنیا تقاص پس بدن

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2738

اگه امکانش هست کمتر بزار شوهرت بره پیش مادرش یا خودتم باهاش برو که نتونه پشتت حرف بزنه بلکه اختلافات کم بشه

امیدوارم خدا بهت صبر و ارامش بده

💜عضو گروه بنفش مانکن های زیبا💜وزن شروع ۸۱/۱۰۰☹️وزن تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳  ۷۸/۸۰۰🤕وزن فعلی ۷۶/۹۰۰😍 وزن هدف ۶۳💪🤩

عزیزم نمیدونم چی باید بگم... 

واقعا بخاطر شرایطی که توشی متأسفم... 

نمیدونم باید به اینجور آدما که قدر خوبیتو نمیدونن چی گفت. چطور دلشون میاد زن حامله رو اینجور برنجونن که به خودکشی فک کنه... 

فقط میتونم بگم قوی باش. بسپر به خدا از ته قلبت بهش توکل کن... خود‌ش همه چی رو درست میکنه... 

برات آرزو میکنم به زودی زود اوضاعت بهتر بشه نازنینم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706