2726

حس مي كنم دارم ميرم توي چاه عميق،،، هرچي گوشيمو بالا پايين كردم كسي نبود كه باهاش حرف بزنم از تنهاييم بگم من خيلي تنهام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دلم میگیره تو مخاطبام میگردم....ولی کسیو ک بتونم درد دلموبهش بگم پیدا نمیکنم😔

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁
منم دقیقا همینجورم..یه دوست داشتم  اونم نامزد کرد اصلا دیگه پیامم نمیده

🙄😏عجب دوستی 

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁

نامزدم براي هميشه رفت ، خودم خواستم چون خانوادم مخالفش بودن اونم راحت رفت راحت تر از اونچه فكر مي كردم خيلي دل تنگشم حس مي كنم تازه داغم بعدا ميفهمم چي شده تنهام صبح تا شب تو خونم حس بي ارزشي دلرم حتي سراغمم نگرفت يعني داش برام تنگ نميشه؟ جاي خاليمو حس نمي كنه ؟ جواب همه اينارو ميذونم نه!

واقعا دوست نبود باورت میشه پیامش دادم حالم خوب نیس گف ببخشید نمیتونم بات چت کنم نامزدم داره چت میکنه ...

منم وسط مکالمم با شوهرم ک میان پشت خط زود خدافظی میکنم.میگم با یه امیدی شماره منو گرفته ما ک صب تا شب باهمیم.

ولی دوستم شاید الان بهم احتیاج داره.شوهرمم درک میکنه خداییش

2706