2733
2734

سلام دوستای خوشگلم خوبید 😍

خب گفتم بعد این همه تاپیک خونه دراری و نظافت یه کمم به خودمون برسیم 😁😉

خب دوستای خوبم اونایی که مثل من عادت ندارید زیاد با دستکش کار کنین  😖🙈حتما حتما بعد کار کردن و نظافت دستاتون زبر و چروک میشه 🤒🤒🤕🤕

من همیشه  بعد کار خونه از این کرم دست استفاده میکنم که بازم میگم این کرم برا اونایی که با چرب شدن دستشون بعد از استفاده ی کرم مشکل دارن این کرم زود جذب میشه 😎😍

من ۲۵ گرفتم 💚💚

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

اسمش ؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اسم کرم چیه عزیزم

عزیزم تو عکس معلوم نیست؟

اخه من یه بار از مغازه گرفتم دیدم خوبه دیگه از اون میخرم ولی اسمه دقیقه رو نمیدونم .

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤