2726

بچه ها من خواهر شوهرم در حال جدا شدنه ماشمال شهرک ویلایی یکی از دوستای خانواده همسر دعوت شدیم اخر هفته پیش رفتیم اونجا که ویلا رو به رویی به دوستمون زنگ زد و هممون رو براشب مهمونی دعوت کرد بچه من و خواهر شوهرم با مادر شوهرم و دوستش نیومدن بقیه رفتیم بعد از دور همی اهنگ گزاشتن و همه شروع کردن به رقصیدن و این وسط خواهر شوهرمم چند تا اهنگ با همسرم رقصید و هامو بغل کردن 

وای خانوم میزبان هعی میومد بهم میگفت برو شوهرتو بیار بشینه برا چی اجازه میدی با خواهرش برقصه برا چی خواهرش دست شوهرتو گرفته برو نزار با هم برقصن دلیل نداره شوهرت به غیر از تو به کسی محبت کنه 

منم گفتم از نطر من ایراد نداره خواهر شوهرم عینه خواهرمه بعدم خواهر برادرن با برادرش نرقصه با کی برقصه من مشکلی ندارم بعد گفت تو عین دختر عموی منی اونم خیلی ساده است ما همش با اونم دعوا میکنیم خیلی رو به خانواده شوهرش میده 😐

سرنونو درد نیارم خواهر شوهرم حالش بد شد زودتر رفت ویلای دوستمون اخ نمیدونید چقدر زن صاحبخونه خوشحال شد میگفت خدا رو شکر فلان فلان شده رفت تو هم ساده کلی من حرص خوردم 

موم برگشتم گفتم نگید این حرف رو منو ناراحت میکنید 😑 

خواستم بگم خداییش کیا ناراحت میشن؟ الان میفهمم تاپیکایی که در مورد روابط خواهر شوهر و همسر میزنن از چه مغزهایی اب میخوره. 😑

من اصلا ناراحت نمیشم چون من همسر همسرم هستم و خواهرش خواهرشه تازه الان میگم بهش ییشتر هوای خواهرت رو داشته باش به خاطر شرایطش

یعنی اگه منم با داداشم برقصم زن داداشم ناراحت میشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که مجردم ولی خودمو میذارم جات ناراحت میشم ولی آفرین به شما که ناراحت نمیشی نشون دهنده این هست که خانم پخته فهیمی هستی❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
واقعا عصبی شده بودا

عزیزم همینجا چقدر دیدی از روبوسی مادرشوهر و شوهرشون ناراحت میشن؟!

خانم تاپیک زده شوهرم وقتی میریم خونه مامانش، سرش رو میذاره رو زانوی مادرش.

بقیه هم پست گذاشتن چه مادرشوهر بی شعوری !!!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

من خیلی حسووودم😭😭😭بدبخت میشمممم

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706