2410
2553

سلام خانوما دخترم ۷۳ روزشه و شبا بشدت گریه میکنه و اشک میریزه تا خود صبح جیغ میزنه دل پیچه داره بهش گریمیچر و پدی لاکت دادم سایمیتیکون هم دادم عرق نعنا هم امتحان کردم و تو گهواره میزارمش و پستونک دهنش میکنم به شکم روی دستم درازش میکنم اروغشم میگیرم اینا رو گفتم تا بگم همه کارا بی فایدست و انجام دادم راه بهتری و موثر تری دارید دیگه تحمل ندارم واقعا عذاب میکشم و دردای عصبی میگیرم و دلم میسوزه براش 

اگه راه حلی دارید میشه بگید

یه مدت جای پدی لاکت 

قطره پروکید بده شاید اون بسازه به نی نیت

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بچه های منم همینطور بودن هیچی فایده نداشت داروهایی که میدادم،فقط شربت اهورا نی نی خوب خوبش نمی‌کرد ولی بهتر میشد،باید تحمل کنی تا زمانش بگذره خودبخود خوب میشه

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  

عزیزم منم این روزای سخت و گزروندم با این تفاوت ک بچه من دوقلو بود‌و من تک و تنها باورت میشه چی ارومش کرد جاروبرقی صدای جارو برقی ارومش میکرد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2714
اگه واقعا مشکلش کولیک باشه با صدای جارو برقی یا سشوار ساکت میشه صداشو ضبط کن بزار براش

نه ظبط خیلی موثر نیست خودش واسه من معجزه کرد چهارماه ک شد درست شد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

خودتم گرمیجات زیاد بخور تو چاییت دارچین بریز اگه شیر خودتو میدی

جای عرق نعناع میتونی بهش عرق شاهسپرم بدی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

من همه داروهارو امتحان کردم آخرش از کولیک اِید و کاراوی میکسچیرجواب گرفتم. هردوشو میدادم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
در ضمن میخام بدونم تا کی طول میکشه کولیک؟😭😭😭

سه چهارماه بعضیا شیش ماه.شربت کولیک ایز هم خیلی خوب بود

پسر منم اینجوری بود.هزار جور دکتر بردم از این داروها دادن.میگفتن برو تا شش ماه همین جوریه.بردمش فوق تخصص نوزادان.بهش اهورا نی نی داد.اب رو آتیش بود .پسر من رفلاکسم داشت

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2706