2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شیر نر میخواهد ومرد کهن.توهررشته ای پیشرفت لازم.اگر برای تخصص باشه قطعا آینده فوق نورانی داره

اما پزشک عمومی خیلی زیاد الان.

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2731
2738

فییلتر مجوز رو بر میدارن و کنکور تخصص رو بر میدارن رقابت سالم ایجاد میشه. یا هیچ. همون هیچ همیشگی. البته دیگه مردم اگاهی شون بالا رفته میدونن با مدرک پزشکی به اندازه تاجر نمیشه در اورد.

در ضمن دندون و دارو هم پولی داره!!! پولی هم که باشه زحمت کشیدن. پولیشم رتبه اوردن رفتن. پولی هم باشه ...

😂😂😂😂😂 عزیزم اونایی که بین الملل میخونن نه برای قبول شدن درس خوندن نه وقت میان دانشگاه درست حسابی درس میخونن 

😂😂😂😂😂 عزیزم اونایی که بین الملل میخونن نه برای قبول شدن درس خوندن نه وقت میان دانشگاه درست حساب ...

یادش بخیر یه بار یکی از فامیلا ما همین فکرو داشت. میخاست بره دارو سازی تازه. بعد میگفت کنکور چیه. درس چیه من که میخام برم بین الملل. هنووز که هنوزه رتبه بین الملل نیورده. 🤣

یادش بخیر یه بار یکی از فامیلا ما همین فکرو داشت. میخاست بره دارو سازی تازه. بعد میگفت کنکور چیه. در ...

خب اونا با توانایی های خودشون آشنا نیستن عزیزم 

من دانشجوی سال ششم پزشکی هستم 

دارم در مورد این تصمیم میگیرم که کارای مهاجرت رو پیگیری کنم یا ایران بمونم برای همین این تاپیکو زدم 

2706